Unowocześniona linia produkcyjna Steinhof | MOTOFAKTOR

Unowocześniona linia produkcyjna Steinhof

person Redakcja 11/09/2018

Producent haków holowniczych oraz klocków hamulcowych Steinhof unowocześnił linię produkcyjną.

Budowa kolejnej fabryki, wdrożenie najnowszych technologii oraz rozszerzenie asortymentu są elementami obranej strategii rozwoju. Efekty prac firma pokazuje w najnowszym filmie na kanale na YouTube, w którym przedstawia proces projektowania i produkcji haków.

W związku z unowocześnieniem linii produkcyjnej haków holowniczych, które są naszym flagowym produktem, zakupiliśmy maszyny najnowszej generacji m.in. Dynamic Speed HD, które służą do wycinania form z metalu. Cały czas kładziemy również nacisk na poszukiwanie innowacji w obszarze badawczo-rozwojowym. Proces projektowania i montażu przedstawiliśmy w najnowszym filmie na naszym kanale na YouTube. Chcemy pokazać klientom produkcję haków nieco „od kuchni” i wejść z nimi w dialog. Nowy film, którego premiera miała miejsce podczas pierwszego dnia targów Automechanika 2018 we Frankfurcie jest początkiem szeroko zakrojonych działań komunikacyjnych, jakie zaplanowaliśmy w najbliższym czasie. Anna Michałków dział marketingu Steinhof

Testowaniem haków zajmują się zarówno niezależne ośrodki badawcze, takie jak Przemysłowy Instytut Motoryzacji w Warszawie, jak też wewnętrzne laboratorium Steinhof. To właśnie ono stoi za najwyższą jakością wszystkich produktów na etapie projektowania i badań. Prowadzone są w nim podstawowe testy własności fizyko-mechanicznych materiałów ciernych, zarówno przed wprowadzeniem ich do produkcji, jak i w wyrobach gotowych.

Haki holownicze muszą z kolei przejść szereg badań zmęczeniowych, które polegają na wytrzymaniu 2 mln cykli pod zadanym obciążeniem, w czasie 40 godzin. Ten ciekawy etap także przedstawiliśmy w naszym filmie. Dzięki testom tego typu możemy być pewni, że haki spełniają najwyższe standardy wykonania. Anna Michałków

 

Źródło: Steinhof

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).