Rozdajemy wejściówki na Poznań Motor Show | MOTOFAKTOR

Rozdajemy wejściówki na Poznań Motor Show

person Redakcja 29/03/2022

Mamy do rozdania wejściówki na najbliższy Poznań Motor Show, aby je zdobyć należy odpowiedzieć na pytanie.

Dziś dajemy Wam okazję do zdobycia wejściówek na nadchodzące targi Poznań Motor Show. Aby to zrobić należy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

 

Którą z minionych edycji Poznań Motor Show zapamiętałeś najlepiej i dlaczego?

 

Odpowiedź na pytanie prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród. Osoba, która udzieli najciekawszej odpowiedzi otrzyma podwójną wejściówkę VIP, a kolejne 5 otrzyma podwójne wejściówki na dni dla publiczności. Można wybrać się w dowolny dzień od piątku do niedzieli.

 

W razie braku wygranej również zapraszamy do pojawienia się na targach. Swoją obecność na nich potwierdziła m.in. Grupa MB Motors, która zaprezentuje tam najnowsze modele Mercedesa. Tegoroczne targi Poznań Motor Show odbędą się w dniach 8-10.04.2022 r. w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).