MB Motors będzie na PMS, a młodzi mechanicy rywalizują już dziś | MOTOFAKTOR

MB Motors będzie na PMS, a młodzi mechanicy rywalizują już dziś

person Adrian Januszkiewicz 25/03/2022

MB Motors potwierdził swój udział w tegorocznym PMS, a młodzi mechanicy w ramach XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników rozpoczną dziś eliminacje.

MB Motors to autoryzowany dealer Mercedes-Benz z oddziałami w Piasecznie, Poznaniu i Jankach k. Warszawy. Firma oferuje pełen zakres usług związanych ze sprzedażą i serwisem samochodów osobowych i dostawczych Mercedes-Benz – zarówno nowych, jak i używanych.

 

Podczas Poznań Motor Show zaprezentuje MB Motors zaprezentuje wiele interesujących modeli ze stajni niemieckiego producenta. Na liście potwierdzonych aut znajdziemy aż trzy nowości:

 

  • EQS 580 4MATIC – nowość
  • EQB 300 4MATIC – nowość
  • GLE 400 d 4MATIC Coupé
  • GLA 250e – hybryda plug-in
  • Klasa C 220d Kombi
  • Klasa E 220 d 4MATIC
  • Klasa A 200
  • Nowy Citan zwany „gigantycznym potencjałem” w wersji tourer – nowość

 

MB Motors to kolejny dealer samochodowy, który potwierdził swoją obecność na kwietniowych targach. Na Poznań Motor Show swoją ofertę zaprezentuje również Grupa Karlik, która zabierze ze sobą aż 11 marek samochodowych.

Młodzi mechanicy stają do walki

Dziś (25 marca 2022 r.) odbędą się eliminacje do XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. W profesjonalnym studiu zaaranżowanym na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich organizatorzy wydarzenia połączą się online z uczestnikami, którzy w szkołach będą rozwiązywać testy eliminacyjne.

 

Nie zabraknie ciekawych wywiadów, rozmów i zagrzewania do walki – o to zadbać mają m.in. ambasadorzy marki Platinum Orlen Oil, którzy wirtualnie przekażą zawodnikom potężną dawkę pozytywnej energii.

 

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00. Transmisję z eliminacji będzie można śledzić za pośrednictwem facebookowych profili Poznań Motor Show oraz Targów Techniki Motoryzacyjnej.

 

Źródło: Grupa MTP

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).