Pojazdy użytkowe pod kontrolą | MOTOFAKTOR

Pojazdy użytkowe pod kontrolą

person Redakcja 9/05/2017

Schaeffler wspiera sektor pojazdów użytkowych. Oferuje warsztatom wysokiej jakości produkty trzech uznanych marek - LuK, INA i FAG - oraz wsparcie techniczne.

Rozpoczynamy cykl artykułów dotyczących oferty producenta, a także diagnostyki i napraw uszkodzeń sprzęgła w samochodach użytkowych.

 

Bogata oferta Schaeffler dla warsztatów obsługujących pojazdy użytkowe to części zamienne i zestawy naprawcze marek LuK, INA i FAG oraz narzędzia specjalne. Mechanicy mogą także skorzystać z profesjonalnych porad nie tylko diagnostycznych, ale także dotyczących wymiany poszczególnych komponentów.

 

Zalety produktów Schaeffler to jakość pierwszego montażu, najwyższy poziom inżynierii oraz precyzja wykonania. Redukcja kosztów dzięki dłuższemu okresowi eksploatacji to jedna z głównych korzyści z ich stosowania. Dodatkowo, inteligentne zestawy naprawcze skracają czas naprawy pojazdów.

 

Oferta dla warsztatów ciężarowych to: elementy przeniesienia napędu LuK, komponenty silnika i skrzyni biegów INA oraz podzespoły podwozia FAG:

Schaeffler ma wieloletnie doświadczenie na niezależnym rynku motoryzacyjnym części zamiennych i oferuje rozwiązania dopasowane do różnorodnych wymagań naprawczych. Ofertę uzupełniają filmy instruktażowe dotyczące montażu, biuletyny Service Info i szkolenia techniczne.

 

Przykładowe informacje techniczne dla pojazdów użytkowych:

Diagnoza uszkodzeń sprzęgła - plakat
Układy napędu pasowego - broszura techniczna
FAG SmartSET - broszura techniczna

Innowacyjnym i niezwykle pomocnym narzędziem w pracy mechaników samochodowych jest Schaeffler REPXPERT – kompleksowy portal warsztatowy. To wszelkiego rodzaju wsparcie techniczne w jednym, łatwo dostępnym miejscu – nowinki technologiczne, informacje serwisowe, wskazówki montażowe. Aby uzyskać dostęp do informacji technicznych, wystarczy się zarejestrować na stronie www.repxpert.pl. Jest to całkowicie bezpłatne.

Globalnie działająca Grupa Schaeffler, to jedno z największych rodzinnych przedsiębiorstw w Niemczech i w Europie. Firma posiada na całym świecie sieć fabryk, stacji badawczych oraz punktów sprzedażowych. Kolejny artykuł dotyczący oferty Schaeffler dla pojazdów użytkowych będzie poświęcony budowie i działaniu układu sprzęgieł.

 

Szczegółowe informacje techniczne, porady dotyczące uszkodzeń sprzęgła i układu wysprzęglania oraz informacje na temat oferty produktowej i szkoleniowej Schaeffler i marki LuK dla pojazdów ciężarowych można znaleźć w cyklu artykułów zamieszczonych na Motofaktor.pl:

Układy sprzęgieł w pojazdach użytkowych

Docisk sprzęgła

Tarcza sprzęgłowa

Układ wysprzęglania w pojazdach ciężarowych

Diagnoza uszkodzeń sprzęgła – podsumowanie

 

artykuł sponsorowany przez firmę Schaeffler

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).