Lampa OSRAM wyróżniona German Innovation Award | MOTOFAKTOR

Lampa OSRAM wyróżniona German Innovation Award

person Redakcja 11/08/2023

Nagrodzony produkt - lampa OSRAM LEDguardian ROAD FLARE Signal TA20  - to pierwsze legalne magnetyczne światło ostrzegawcze, a wyróżnione zostało w kategorii „Doskonałość w oświetleniu B2C”.

Lampa OSRAM LEDguardian ROAD FLARE Signal TA20 została wyróżniona przez Niemiecką Radę Wzornictwa za innowacyjny design.

 

ampa OSRAM LEDguardian ROADFLARE TA20

Bezpieczeństwo naszych klientów jest naszą motywacją i najwyższym priorytetem. Cieszymy się ze zdobycia nagrody German Innovation Award. Patricia Kreisz Brand & Portfolio Manager w ams OSRAM

 

OSRAM LEDguardian ROAD FLARE Signal TA20 to jeden z najnowszych produktów w gamie świateł ostrzegawczych firmy ams OSRAM. Lampa może być używana jako dodatek do wymaganego przez przepisy trójkąta ostrzegawczego, aby inni kierowcy mogli wcześniej zauważyć uszkodzony lub unieruchomiony pojazd na drodze w Niemczech. Posiada wbudowane magnesy, dzięki czemu można ją łatwo przymocować do nadwozia pojazdu. Pomarańczowe światło ostrzegawcze LED miga w zakresie 360 stopni i jest widoczne z daleka, zarówno w dzień, jak i w nocy.

 

LEDguardian ROAD FLARE Signal TA20

 

Niemieckie nagrody za innowacyjność to wyróżnienia przyznawane produktom i rozwiązaniom, które wyróżniają się w szczególności konstrukcją zorientowaną na użytkownika i wartością dodaną w porównaniu z istniejącymi rozwiązaniami.

 

Lampa OSRAM LEDguardian ROAD FLARE Signal TA20 jest zgodna z niemieckim kodeksem drogowym i dlatego może być wykorzystywana jako dodatek do trójkąta ostrzegawczego w przypadku zepsutego pojazdu w ruchu drogowym w Niemczech.

 

Źródło: OSRAM

 

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).