Lampa OSRAM wyróżniona German Innovation Award | MOTOFAKTOR

Lampa OSRAM wyróżniona German Innovation Award

Nagrodzony produkt - lampa OSRAM LEDguardian ROAD FLARE Signal TA20  - to pierwsze legalne magnetyczne światło ostrzegawcze, a wyróżnione zostało w kategorii „Doskonałość w oświetleniu B2C”.

Lampa OSRAM LEDguardian ROAD FLARE Signal TA20 została wyróżniona przez Niemiecką Radę Wzornictwa za innowacyjny design.

 

ampa OSRAM LEDguardian ROADFLARE TA20

Bezpieczeństwo naszych klientów jest naszą motywacją i najwyższym priorytetem. Cieszymy się ze zdobycia nagrody German Innovation Award.

Brand & Portfolio Manager w ams OSRAM - Patricia Kreisz

 

OSRAM LEDguardian ROAD FLARE Signal TA20 to jeden z najnowszych produktów w gamie świateł ostrzegawczych firmy ams OSRAM. Lampa może być używana jako dodatek do wymaganego przez przepisy trójkąta ostrzegawczego, aby inni kierowcy mogli wcześniej zauważyć uszkodzony lub unieruchomiony pojazd na drodze w Niemczech. Posiada wbudowane magnesy, dzięki czemu można ją łatwo przymocować do nadwozia pojazdu. Pomarańczowe światło ostrzegawcze LED miga w zakresie 360 stopni i jest widoczne z daleka, zarówno w dzień, jak i w nocy.

 

LEDguardian ROAD FLARE Signal TA20

 

Niemieckie nagrody za innowacyjność to wyróżnienia przyznawane produktom i rozwiązaniom, które wyróżniają się w szczególności konstrukcją zorientowaną na użytkownika i wartością dodaną w porównaniu z istniejącymi rozwiązaniami.

 

Lampa OSRAM LEDguardian ROAD FLARE Signal TA20 jest zgodna z niemieckim kodeksem drogowym i dlatego może być wykorzystywana jako dodatek do trójkąta ostrzegawczego w przypadku zepsutego pojazdu w ruchu drogowym w Niemczech.

 

Źródło: OSRAM

 

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).