Konkurs NGK SPARK PLUGS dla czytelników Motofaktor.pl | MOTOFAKTOR

Konkurs NGK SPARK PLUGS dla czytelników Motofaktor.pl

person Redakcja 26/11/2019

Odpowiedz na pytanie i zdobądź nagrodę i zestaw gadżetów NGK SPARK PLUGS.

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma NGK SPARK PLUGS przygotowała konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Spośród odpowiedzi nadesłanych na pytanie konkursowe zostaną wybrane 3 najlepsze, którym przyznane będą miejsca 1-3 i odpowiadające im nagrody:

 

  1. Nagroda 1 – plecak Voyager
  2. Nagroda 2 – torba na laptopa 15”
  3. Nagroda 3 – parasol automatyczny + modne okulary ze szkłem polaryzacyjnym w eleganckim etui

 

Do każdej nagrody zostanie dołączony zestaw gadżetów NGK/NTK (smycz, naklejka, drażetki, latarka, notatnik z długopisem).

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy przeczytać artykuł pt. “Dobrze i mniej znane funkcje świec żarowych” a następnie odpowiedzieć na pytanie:

 

  • Wymień funkcję podstawową i min. dwie funkcje dodatkowe, jakie pełnią świece żarowe w silniku wysokoprężnym.

 

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).