Konkurs Motogamy z Hella Pagid dla Czytelników Motofaktor.pl!| MOTOFAKTOR

Konkurs Motogamy z Hella Pagid dla Czytelników Motofaktor.pl!

person Redakcja 6/04/2021

Odpowiedz na 3 pytania i zdobądź zestaw gadżetów od Hella Pagid!

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma Motogama wspólnie z marką Hella Pagid przygotowała konkurs z nagrodami. 3 osoby, które odpowiedzą na pytania konkursowe, otrzymają zestaw gadżetów firmowych Hella Pagid (czapka, podkładka na biurko, power bank, USB 8GB).

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy przeczytać tekst Hella Pagid – części na co dzień i na tor” oraz odpowiedzieć na następujące pytania:

 

  • Z jakiego materiału wykonana jest większość tarcz hamulcowych Hella Pagid do pojazdów lekkich?
  • Jaką liczbę części zamiennych do układów hamulcowych oferuje Hella Pagid?
  • Jakie modele samochodów sponsoruje Hella Pagid w ekipie racing one?

 

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).