Kolejni członkowie Polskiej Grupy Motoryzacyjnej | MOTOFAKTOR

Kolejni członkowie Polskiej Grupy Motoryzacyjnej

person Redakcja 24/09/2019

Na początku września br. do grona członków PGM dołączyły LOTOS Oil Sp. z o.o. i CSY S.A.

Obecnie organizacja zrzesza już ponad 30 firm –polskich producentów części i komponentów dla motoryzacji.

Przystąpiliśmy do PGM, bo widzimy w tej inicjatywie wiele korzyści. Kluczowe są dla nas zdolność szybkiej wymiany informacji z innymi uczestnikami rynku motoryzacyjnego i tworzenie relacji. Dodatkowo, mam nadzieję, że uda się zbudować wspólną ofertę w ramach PGM. W szerszej perspektywie natomiast, uczestnictwo to wpisuje się także w misję Grupy LOTOS jako lokomotywy polskiej gospodarki. Będąc liderem nowoczesnych technologii w Polsce, a także grupą o zasięgu globalnym, dajemy przykład, że wspieramy inne krajowe inicjatywy celem rozwoju całej gospodarki. Krzysztof Nowicki prezes zarządu LOTOS Oil Sp. z o.o.

 

Grzegorz Wrona, prezes zarządu CSY S.A. zadeklarował, że jego firma będzie angażować się w inicjatywy zgłaszane w ramach PGM i że oczekuje pozytywnych efektów biznesowych i finansowych, związanych z przynależnością do stowarzyszenia.

Widzimy potencjał wynikający ze statutowych zadań PGM, która szczególną uwagę poświęca tworzeniu przestrzeni współpracy pomiędzy przedsiębiorcami, wymianę kompetencji, organizowaniu grup producenckich oraz uczestnictwo w wydarzeniach i imprezach branżowych. Chętnie podzielimy się swoimi wieloletnimi doświadczeniami z działalności w branży, a także poznamy opinie naszych kolegów z Grupy. Grzegorz Wrona prezes zarządu CSY S.A.

 

Polska Grupa Motoryzacyjna to ogólnopolska organizacja zrzeszająca polskich producentów części i komponentów dla motoryzacji. Aktualnie w organizacji są już 33 firmy produkcyjne o różnym profilu działania i różnej skali, które łącznie zatrudniają ponad 6000 pracowników i generują łączne przychody na poziomie ok. 3 mld zł. Dzięki wykorzystywaniu synergii i efektu skali, PGM stwarza członkom możliwość wymiany najlepszych praktyk, wzajemnego polecania się u swoich kluczowych klientów, wspólnego ofertowania czy optymalizowania kosztów poprzez organizowanie grupowych zakupów. Regularne spotkania kadry zarządzającej w zakładach produkcyjnych członków PGM sprzyjają lepszemu poznawaniu swoich kompetencji i budowaniu wzajemnego zaufania.

 

10 września br. Polska Grupa Motoryzacyjna uzyskała od Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii prestiżowy status Krajowego Klastra Kluczowego. Oficjalne przyznanie tytułu odbyło się podczas Konferencji “Regional and Economic Diplomacy Summit Poland 2019” oraz V Kongresu Klastrów Polskich.

 

Źródło: PGM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).