Inter Cars znów na Liście 500„Rzeczpospolitej” | MOTOFAKTOR

Inter Cars znów na Liście 500„Rzeczpospolitej”

person Redakcja 19/05/2023

Inter Cars ponownie został wyróżniony przez dziennik „Rzeczpospolita", który wzorem ubiegłych lat, przygotował zestawienie największych polskich firm.

 

Inter Cars ponownie został wyróżniony przez dziennik „Rzeczpospolita”. Wzorem ubiegłych lat, przygotował on zestawienie największych polskich firm. W rankingu tym po raz kolejny sklasyfikowany został największy dystrybutor części zamiennych w kraju.

 

Ranking powstał na podstawie analizy danych finansowych firm, które zostały później ujęte w zestawieniu „Rzeczpospolitej”. W opracowaniu uwzględniono 500 największych polskich przedsiębiorstw.

 

Inter Cars uplasował się na wysokiej 28. pozycji, zaliczając awans o dwie lokaty w porównaniu do roku poprzedniego.

 

To już kolejne wyróżnienie, jeśli chodzi o rankingi „Rzeczpospolitej”. Sukcesywnie realizowana strategia biznesowa i efektywne zarządzanie przełożyły się na sukces, dzięki któremu Inter Cars także znalazł się na 31. miejscu w zestawieniu Lista 2000. Jest to zestawienie największych polskich firm pod względem rocznych przychodów ze sprzedaży.

 

Logo Listy 500 "Rzeczpospolitej" 2022

 

Na czele Listy 500 „Rzeczpospolitej” za 2022 rok znalazł się Polski Koncern Naftowy Orlen SA, na kolejnych pozycjach uplasowały się Jeronimo Martins Polska SA oraz PGE Polska Grupa Energetyczna GK SA. Pierwszą piątkę zamykają PZU SA GK oraz Totalizator Sportowy sp. z o.o.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).