Inter Cars znów na Liście 500„Rzeczpospolitej” | MOTOFAKTOR

Inter Cars znów na Liście 500„Rzeczpospolitej”

Inter Cars ponownie został wyróżniony przez dziennik „Rzeczpospolita", który wzorem ubiegłych lat, przygotował zestawienie największych polskich firm.

 

Inter Cars ponownie został wyróżniony przez dziennik „Rzeczpospolita”. Wzorem ubiegłych lat, przygotował on zestawienie największych polskich firm. W rankingu tym po raz kolejny sklasyfikowany został największy dystrybutor części zamiennych w kraju.

 

Ranking powstał na podstawie analizy danych finansowych firm, które zostały później ujęte w zestawieniu „Rzeczpospolitej”. W opracowaniu uwzględniono 500 największych polskich przedsiębiorstw.

 

Inter Cars uplasował się na wysokiej 28. pozycji, zaliczając awans o dwie lokaty w porównaniu do roku poprzedniego.

 

To już kolejne wyróżnienie, jeśli chodzi o rankingi „Rzeczpospolitej”. Sukcesywnie realizowana strategia biznesowa i efektywne zarządzanie przełożyły się na sukces, dzięki któremu Inter Cars także znalazł się na 31. miejscu w zestawieniu Lista 2000. Jest to zestawienie największych polskich firm pod względem rocznych przychodów ze sprzedaży.

 

Logo Listy 500 "Rzeczpospolitej" 2022

 

Na czele Listy 500 „Rzeczpospolitej” za 2022 rok znalazł się Polski Koncern Naftowy Orlen SA, na kolejnych pozycjach uplasowały się Jeronimo Martins Polska SA oraz PGE Polska Grupa Energetyczna GK SA. Pierwszą piątkę zamykają PZU SA GK oraz Totalizator Sportowy sp. z o.o.

 

Źródło: Inter Cars

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).