Inter Cars wysoko na Liście 2000 „Rzeczpospolitej” | MOTOFAKTOR

Inter Cars wysoko na Liście 2000 „Rzeczpospolitej”

person Redakcja 16/12/2022

Inter Cars w tegorocznej Liście 2000 "Rzeczpospolitej" zajął wysoką pozycję w ogólnym zestawieniu, jak i w kategorii branży motoryzacyjnej.

 

Sukcesywnie realizowana strategia biznesowa i efektywne zarządzanie przełożyły się na sukces, dzięki któremu Inter Cars uplasował się na 31. miejscu w zestawieniu Lista 2000. Wartym podkreślenia jest fakt, iż w zeszłorocznym rankingu firma zajęła 42. miejsce, awansowała więc aż o 11 miejsc, co napawa optymizmem i motywuje do dalszej pracy.

W liście „Rzeczpospolitej” poza głównym rankingiem wyszczególniono również 11 kategorii branżowych. W kategorii „motoryzacja” firma Inter Cars znalazła się w czołówce, zajmując 4. miejsce. Wyróżnienie liderów branżowych odbyło się podczas gali zorganizowanej przez „Rzeczpospolitą” wraz z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Inter Cars wśród liderów polskiej gospodarki

Lista 2000 to zestawienie największych polskich firm pod względem przychodów ze sprzedaży. W tegorocznej edycji brane były pod uwagę wyniki za rok 2021, który przyniósł wielu firmom znaczny wzrost przychodów, zysków oraz zatrudnienia. Jest to wyjątkowy rok ze względu na wcześniejszy ciężki okres walki z pandemią oraz wyzwaniami z nią związanymi. Łączny przychód ze sprzedaży uzyskany przez zawarte w zestawieniu firmy wyniósł 3107 mld złotych. Wszystkie spółki z rankingu zatrudniają w sumie ponad 2,5 miliona pracowników.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).