Inter Cars apeluje do swoich kierowców | MOTOFAKTOR

Inter Cars apeluje do swoich kierowców

person Adrian Januszkiewicz 20/03/2020

Inter Cars z myślą o kierowcach i kurierach przygotował instrukcję, która ma im pomóc zachować zdrowie oraz bezpieczeństwo.

Treść instrukcji jest następująca:

 

 • Często myj ręce, używając mydła i wody;
 • Jeśli nie ma takiej możliwości, dezynfekuj je środkiem na bazie alkoholu;
 • Kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos chusteczką;
 • Zachowaj co najmniej 1-1,5 m odległości od osób, szczególnie od tych, które kaszlą i kichają;
 • Zdrowo się odżywiaj – stosuj prawidłowo zbilansowaną dietę;
 • Unikaj dotykania oczu, nosa i ust;
 • Jeśli w ciągu 14 ostatnich dni wróciłeś z regionu, w którym występuje koronawirus i masz objawy choroby lub miałeś kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłoś się do szpitala z oddziałem obserwacyjno-zakaźnym. Koniecznie poinformuj o tym swojego pracodawcę.

Należy podkreślić, że jest to kolejne działanie wdrożone przez firmę w ostatnim czasie, aby zapewnić pracownikom bezpieczeństwo w czasie epidemii. Dodatkowo w filiach Inter Cars zobowiązano kierowników placówki do tego, aby:

 

 • Wyposażyć pracowników w płyn do dezynfekcji powierzchni, rękawiczki jednorazowe oraz żel do dezynfekcji rąk;
 • Udostępnić klientom dozownik z płynem antybakteryjnym z obowiązkiem dezynfekcji rąk;
 • Zachować wymaganą odległość pomiędzy klientami przebywającymi w strefie; w miejscach, w których to możliwe wpuszczać klientów w ograniczonej ilości;
 • Zreorganizować strefy, celem zminimalizowania kontaktów bezpośrednich z klientem (np. dodatkowe miejsca, w których klienci mogą oglądać lub odbierać towar).
Nasza filia jest zabezpieczona pod kątem bezpieczeństwa. Zorganizowaliśmy wydzielone strefy dla klienta, jesteśmy zaopatrzeni w płyny, rękawice dla pracowników, a także dla klientów. Dodatkowo obligatoryjnie co trzy godziny mierzymy temperaturę wszystkim pracownikom. Zalecenia otrzymaliśmy odgórnie z Centrali firmy i wypełniamy je w 100%. Czas, który mamy obecnie jest trudny, ale wierzymy, że działając wspólnie i mając ogromne wsparcie silnej organizacji jesteśmy w stanie przejść przez ten trudny okres i uporać się ze wszystkim problemami. Michał Burcon Kierownik Grupy Filii Siedlce

 

Filie Inter Cars jako pracodawcy zapewniają o zaopatrywaniu w środki ochronne, zarówno pracowników w filiach, jak i w strefach odbioru towarów i w magazynach.

 

Ponadto Inter Cars w ostatnim czasie bardzo mocno promuje wykorzystanie do zamawiania części, potrzebnych do naprawy aut klientów, swojego narzędzia – Katalogu Online. Więcej na jego temat przeczytać można w tym miejscu.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).