Inter Cars zachęca do zakupów przez Katalog Online | MOTOFAKTOR

Inter Cars zachęca do zakupów przez Katalog Online

person Adrian Januszkiewicz 18/03/2020

Inter Cars nie ogranicza sprzedaży, ani nie zamyka filii, zachęca jednak do ograniczenia w nich wizyt i do składania zamówień przez Katalog Online.

Katalog Online to program służący do wyszukiwania i zamawiania części do samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych i motocykli. Dzięki niemu, korzystając z wyszukiwarki VIN, można znaleźć części do każdego pojazdu. Program umożliwia też szybką wycenę naprawy oraz określa jej koszty.

 

Program daje możliwość zamawiania części praktycznie z każdego miejsca na świecie o dowolnej porze. Realizacja zamówienia, według zapewnień Inter Cars, będzie dużo szybsza niż w tradycyjnej formie – poprzez wizytę w filii.

Z pomocą Katalogu Online można:

  • uzyskać możliwość tworzenia wyceny z częściami zakupionymi w Inter Cars, ustalić wstępny czas naprawy oraz stworzyć kompleksowe przeglądy dla klientów;
  • wyszukać części po numerze VIN, a sam numer zeskanować z dowodu rejestracyjnego. System wyświetli drzewo grup towarowych przypisanych konkretnemu pojazdowi, będzie mógł dodać je do ulubionych, a Katalog sam zapisze je w historii wyszukiwania;
  • znaleźć części się także na podstawie marki samochodu i listy podzespołów. Można też skorzystać ze słownikowego szukania wg nazwy. Co to takiego? Wyszukiwanie towaru za pomocą dedykowanego słownika, w którym kolejność wpisanej frazy, jak i długość stosowanych słów, nie mają znaczenia;
  • znaleźć części wykorzystując numery producentów lub używając indeksu Inter Cars, który w większości przypadków jest zgodny z oznaczeniami producentów. Program posiada ponadto wiele dodatkowych filtrów ułatwiających selekcję produktów wg statusu towarów (nowość, oferty specjalne itd.) czy poprzez selekcję grup towarowych;
  • w każdym momencie uzyskać możliwość szybkiego dostępu do wszystkich dokumentów oraz do niezrealizowanych zamówień, a faktury można eksportować jako plik .txt.
  • wygodnie uregulować należności wobec Inter Cars poprzez Przelewy 24 lub płacąc za zakupione części środkami zgromadzonymi w programie lojalnościowym Premia Cash.

 

W Katalogu Online zainstalowana została nowoczesna chmura obliczeniowa, umożliwiająca komfortową pracę bez konieczności codziennej aktualizacji danych. Oznacza to w pełni aktualną listę pojazdów, dostęp do nowości, a także aktualne ceny hurtowe i stany magazynowe. Katalog zaprojektowany jest na komputery i tablety.

 

Wyszukiwarka umożliwia dobór części i opon poprzez zestaw wielu kryteriów. W przypadku opon może to być wysokość, średnica lub profil. Zawarty w programie moduł “Wycena” umożliwia z kolei tworzenie dla klientów kompleksowych wycen wraz z czasami napraw oraz częściami własnymi.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).