Goodyear gotowy na targi Solutrans 2023 | MOTOFAKTOR

Goodyear gotowy na targi Solutrans 2023

Goodyear będzie promował swój pakiet rozwiązań dla flot Goodyear Total Mobility podczas targów Solutrans 2023 w Lyon Eurexpo we Francji 21-25 listopada.

 

Stoisko Goodyear ma pozwolić odwiedzającym w jednym miejscu znaleźć i poznać najnowszą ofertę opon, a także liczne cyfrowe rozwiązania, jak systemy Goodyear TPMS, Goodyear CheckPoint czy Goodyear DrivePoint stworzone po to, by wspierać przedsiębiorstwa flotowe w optymalizacji działań biznesowych. Systemy zintegrowane są z nowoczesnymi aplikacjami i wspierane przez technologie przetwarzania danych, sprowadzając bardzo skomplikowany proces zarządzania flotą do poziomu jednego ekranu komputera czy tabletu.

 

Podczas targów Goodyear zamierza przedstawić również zalety programu bieżnikowania opon i pokazać demonstracyjną oponę ciężarową wykonaną w 63% ze zrównoważonych materiałów, potwierdzając zaangażowanie marki w promowanie idei zrównoważonego rozwoju wśród flot transportowych.

 

Obecny na miejscu zespół ekspertów Goodyear odpowie na pytania i w razie potrzeby przygotuje spersonalizowane oferty. Ponadto, marka zaprasza do uczestnictwa w panelach dyskusyjnych oraz konferencji zaplanowanej na 23 listopada o 15:00 w hali 3.

 

Solutrans 2023 to idealna okazja, by pokazać, w jaki sposób Goodyear może usprawnić działanie flot. To również kolejny ważny przystanek na trasie naszej pokazowej ciężarówki, która w ramach rozpoczętej w kwietniu kampanii Drive Results 2023 Tour odwiedziła już szereg europejskich krajów, uczestnicząc w ważnych wystawach poświęconych logistyce, oraz towarzysząc wyścigom Goodyear FIA ETRC – powiedział Maciej Szymański, dyrektor Goodyear ds. marketingu opon użytkowych w Europie.

Floty stają się coraz bardziej zielone

Oferta Goodyear na targi Solutrans 2023 koresponduje z wynikami 3. edycji europejskiego badania wśród flot Goodyear Sustainable Reality Survey 2023. Ponad 1600 flot z całej Europy podzieliło się w niej swoimi doświadczeniami i przykładami działań w zakresie zrównoważonego rozwoju. Dla ponad połowy respondentów (56%) stosowanie paliwooszczędnych opon okazało się być ważnym elementem zrównoważonego zarządzania flotą. Tendencja ta jest szczególnie wyraźna wśród największych przedsiębiorstw transportowych, liczących ponad 500 pojazdami – 70% z nich polega już na paliwooszczędnych oponach.

Źródło: Goodyear

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).