Goodyear docenił kolejny polski serwis flotowy | MOTOFAKTOR

Goodyear docenił kolejny polski serwis flotowy

person Redakcja 24/11/2022

Dr Felga to kolejny polski serwis flotowy z nagrodą TruckForce Service Awards od Goodyear. Wśród laureatów III kwartału 2022 znalazły się też 4 serwisy zagraniczne.

 

 

Polski serwis Dr Felga znalazł się w gronie pięciu europejskich partnerów uhonorowanych przez Goodyeara nagrodą TruckForce Service za trzeci kwartał 2022 roku. Wyróżnienie to jest przyznawane za wyjątkową jakość świadczonych usług.

 

W tym kwartale wybraliśmy pięciu partnerów, którzy wykazali się perspektywicznym myśleniem, innowacyjnością i bezkompromisowym podejściem do obsługi klientów przy jednoczesnym skutecznym wykorzystaniu ekosystemu TruckForce, w tym aplikacji Goodyeara, takich jak eJob. W imieniu Goodyeara i wszystkich klientów TruckForce chciałbym podziękować naszym partnerom za ich wyjątkową pracę zespołową i zaangażowanie – powiedział Adam Stanton, European Network & Service Manager w Goodyear Commercial.

 

Dr Felga to polska rodzinna firma, która jest partnerem Goodyeara od 15 lat, z czego dziesięć jako członek sieci TruckForce. Przedsiębiorstwo jest ukierunkowane na świadczenie mobilnych usług serwisowych dla flot zlokalizowanych w rejonie południowo-zachodniej Polski, w pobliżu jednej z najbardziej ruchliwych autostrad. Region, w którym działa firma Dr Felga, w ostatnich latach znacznie rozwinął się przemysłowo, co przełożyło się na rosnący popyt na usługi serwisowe – centrum serwisowe bez problemu odpowiedziało na nowe wyzwania. Firma Dr Felga zarządza dużą liczbą zakontraktowanych flot Goodyeara, a większość zleceń realizuje za pośrednictwem aplikacji eJob.

Pozostałe europejskie firmy nagrodzone za III kwartał to:

Blessing Automobile GmbH – ważny partner TruckForce w południowo-zachodnich Niemczech, gdzie działa wiele konkurencyjnych sieci. Dzięki swojej determinacji w świadczeniu klientom najlepszych usług, serwis znacznie przyczynił się do rozwoju produktów i usług Goodyeara w regionie. Firma Blessing Automobile GmbH została również nagrodzona za zwiększenie i utrzymanie dobrych wyników w zakresie korzystania z aplikacji Goodyear eJob.

 

ARA Grupa – rumuńskie centrum serwisowe zostało docenione za swój wkład w rozwój biznesu w swoim regionie, a w szczególności za aktywny udział w systemie Goodyear FleetOnlineSolutions (FOS) oraz dobre wyniki i wykorzystanie aplikacji Goodyear eJob. Firma współpracuje z Goodyearem od ponad 15 lat i odegrała kluczową rolę w zwiększeniu udziału działalności Goodyeara w Rumunii.

 

Neumáticos Soledad Zona Franca – hiszpański partner otrzymał nagrodę TruckForce Service za udaną instalację i aktywację czytnika najazdowego Goodyear CheckPoint na stacji benzynowej oraz w warsztacie Neumáticos Soledad Zona Franca (Barcelona). Centrum serwisowe konsekwentnie realizuje swoją strategię i jest jednym z pierwszych sprzedawców, którzy zainstalowali czytnik najazdowy Goodyear CheckPoint w swojej siedzibie, dzięki czemu mogą oferować zintegrowane i połączone rozwiązania firmom transportowym z okolic portu w Barcelonie.

 

Däckia Gävle – szwedzki serwis wyróżnił się wyjątkowym skoncentrowaniem na potrzebach klientów i dążeniem do dostarczania im najlepszych rozwiązań i usług, co czyni ten serwis najlepszym w swojej klasie dostawcą usług w Szwecji. Zespół firmy jest otwarty na przyjmowanie nowych technologii i rozwiązań oraz zdeterminowany do utrzymania wiodącej pozycji w tym biznesie, o czym też świadczy wysoki odsetek zleceń realizowanych za pośrednictwem aplikacji eJob.

Serwis Däckia Gävle z nagrodą TruckForce Service Awards

Źródło: Goodyear

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).