Goodyear eJob - nowe narzędzie dla flot transportowych | MOTOFAKTOR

Goodyear eJob - nowe narzędzie dla flot transportowych

person Adrian Januszkiewicz 8/12/2020

Goodyear wprowadza na rynek zaawansowaną wersję zautomatyzowanego narzędzia do kontroli floty – eJob.

Nowa inteligentna aplikacja Goodyeara częściowo automatyzuje i usprawnia proces inspekcji floty pojazdów ciężarowych i autobusów, od rejestracji przez konserwację, pomoc drogową, bieżnikowanie, po gwarancję dla dostawców usług. eJob oferuje pełną przejrzystość wszystkich przeprowadzanych przeglądów konserwacyjnych i flotowych, widoczną w ciągu kilku sekund od złożenia zlecenia, z każdego miejsca w Europie. Aplikacja współpracuje z Goodyear FleetOnlineSolutions (FOS), jednym z wiodących systemów zarządzania oponami na rynku.

 

Zaawansowana platforma ma zapewniać flotom i dealerom ogumienia, zarządzającym flotą pełny przegląd wszystkich pojazdów, ich lokalizacji, realizowanej polityki dotyczącej opon oraz uzgodnionych warunków, jak również gwarancji.

 

Regularne inspekcje floty to klucz do efektywnego zarządzania: zwiększają czas sprawności i zapobiegają potencjalnym problemom i kosztom związanym z oponami. Mogą jednak okazać się czasochłonne dla firmy, która stale działa pod presją czasu.

Sprawdzenie floty pięćdziesięciu pojazdów może zająć do dwudziestu godzin. Najnowsza wersja eJob wprowadza proces kontroli floty na wyższy poziom, zapewniając pełną automatyzację, począwszy od rejestracji opon, zapisywania głębokości pozostałego bieżnika i ciśnienia w oponach, a skończywszy na planowaniu kolejnych kroków w procesie konserwacji i zarządzania oponami. Maciej Szymański dyrektor ds. marketingu Goodyear Commercial

 

Obecna aktualizacja Goodyear eJob jest w pełni zgodna z najnowszym trendem w branży, w której pojazdy ciężarowe i części są coraz lepiej ze sobą skomunikowane. Kluczowe znaczenie w tym względzie ma szybkie i zautomatyzowane gromadzenie danych.

Nowa wersja aplikacji eJob pozwala naszym zespołom zwiększyć wydajność pracy i udoskonalać poziom obsługi. Odkąd korzystamy z aplikacji eJob możemy lepiej planować swoją pracę, ograniczać prace administracyjne, optymalizować zarządzanie poziomem zapasów i jeszcze sprawniej obsługiwać naszych klientów. Narzędzie jest naprawdę przyjazne dla użytkownika i zapewnia znaczną oszczędność czasu, a przejrzyste raportowanie jest bardzo cenione przez naszych klientów flotowych. Kamil Triska Pneumaster

Kluczowe: szybkość i pełna przejrzystość

Aplikację można zainstalować na tablecie z systemem Android (wersja 7 i wyższa). Umożliwia ona technikom rejestrowanie i przesyłanie danych o oponach, a także wysyłanie zdjęć do klienta końcowego z dowolnego miejsca w Europie. Wszystkie dane są natychmiast przekazywane operatorom pojazdów ciężarowych za pośrednictwem systemu Goodyear FleetOnlineSolutions dla zapewnienia pełnej przejrzystości w zarządzaniu oponami. Klient flotowy może wirtualnie zobaczyć stan opony, poznać powód wymiany i listę prac wykonanych przez partnera serwisowego.

Sprawna praca wymaga najlepszych narzędzi. Dla nas, profesjonalna kontrola floty obejmuje FleetOnlineSolutions i eJob. W dzisiejszych czasach ręczne rejestrowanie danych o oponach na papierze jest już po prostu nie do pomyślenia. Dzięki chipowi RFID umieszczonemu w ogumieniu jesteśmy w stanie zidentyfikować każdą oponę na podstawie danych bezpośrednio od producenta. Dzięki zaawansowanej aplikacji eJob, wszystkie pomiary głębokości bieżnika i ciśnienia powietrza dla każdej pozycji koła są automatycznie ładowane poprzez Bluetooth do FleetOnlineSolutions, dając pełną przejrzystość i dokładne dane naszym klientom flotowym. Max Kienberger Kienberger

 

Poprzez łatwe skanowanie kodów kreskowych technik pozyskuje wszystkie kluczowe dane dotyczące opon bezpośrednio z bazy danych produktów, w tym nazwę opony, kod produktu, typ i rozmiar, oryginalną głębokość bieżnika, a także uzgodnioną z klientem politykę konserwacji. Nowe funkcje eJob obejmują również zarządzanie przechowywanym ogumieniem klientów, a także ukończone i zsynchronizowane zadania.

 

Aplikacja eJob jest dostępna dla usługodawców w wielu językach i stanowi integralną część programu Goodyear Total Mobility – w pełni konfigurowalnej, kompleksowej oferty służącej lokalnym i długodystansowym flotom transportowym.

 

Źródło: Goodyear

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).