DT Spare Parts świętuje udany sezon z SL Trucksport 30 | MOTOFAKTOR

DT Spare Parts świętuje udany sezon z SL Trucksport 30

person Adrian Januszkiewicz 14/11/2023

Zespół SL Trucksport 30 i DT Spare Parts podsumowali udany sezon 2023 w zmaganiach FIA ETRC. Ciężarówka kierowana przez Saschę Lenza zajęła w tym roku trzecia.

 

Sezon rozpoczął się wyścigiem otwierającym na torze Misano World Circuit we Włoszech. Kierowcy ciężarówek wyścigowych musieli pokonać w sumie osiem różnych torów w ośmiu różnych krajach. W ostatnim miesiącu września odbyły się łącznie trzy wyścigi. Trzeci wyścig w tym roku miał odbyć się na węgierskim torze Hungaroring, jednak ze względu na prace budowlane i remontowe impreza została odwołana, a kierowcy mogli zaprezentować swoje umiejętności w Polsce na Torze Poznań.

Fot. Andre & Wolfgang Bartscher

Nowa atrakcja na torze wyścigowym

Na ten sezon Sascha Lenz odświeżył wygląd swojej ciężarówki. Kolor był nowy, ale wyniki kierowcy niezmiennie zadowalające. W ostatnim wyścigu rozegranym pod koniec września w Jaramie (Hiszpania) Sascha Lenz zapewnił sobie drugie miejsce na podium. To pomyślne zakończenie zostało nagrodzone trzecim miejscem w Klasyfikacji Kierowców Goodyear FIA ETRC. Z 274 punktami obronił brązowy medal z sezonu 2022. Ponadto Sascha Lenz został nagrodzony tytułem „Kierowcy sezonu”. DT Spare Parts pogratulowało Saschy Lenzowi osiągnięć w tym sezonie. Zdjęcia i filmy z całego sezonu można zobaczyć na kanale Parts Specialists na Instagramie.

Fot. DT Spare Parts

Parts Specialists obecni na Nürburgringu

W 36. Międzynarodowym Grand Prix ADAC Truck Grand Prix w lipcu 2023 r. na torze Nürburgring Parts Specialists uczestniczyli z własnym stoiskiem. Odważni mogli rozegrać pojedynek w piłkarzyki „Pokonaj Larsa” i wygrać atrakcyjne nagrody. Specjaliści ds. części, Kevin i Lars, służyli radą techniczną i odpowiadali na pytania dotyczące różnych produktów DT Spare Parts. Filmy poświęcone Parts Specialists są dostępne TUTAJ. Więcej pytań można zadać w HelpDesku.

Fot. DT Spare Parts

Źródło: Diesel Technic

Zdjęcie główne: Andre & Wolfgang Bartscher

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).