Debiut marki OMODA & JAECOO wkrótce w Polsce

Debiut marki OMODA & JAECOO wkrótce w Polsce

11 czerwca br. oficjalnie zadebiutuje w Polsce nowa marka samochodów OMODA & JAECOO. Marka należy do koncernu Chery Holding Group.

Z logo OMODA oferowane będą SUV-y typu crossover. Od sierpnia tego roku do sprzedaży wprowadzane będą kolejno modele OMODA 5 z silnikiem benzynowym i elektrycznym (SUV segmentu B), oraz JACEOO 7 z silnikiem benzynowym, plug-in hybrid oraz inteligentnym napędem 4×4 (SUV segmentu C).

JACEOO

Modele OMODA i JACEOO dostosowano do potrzeb oraz preferencji europejskich klientów. Wyposażono je w najbardziej zaawansowane systemy bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy (ADAS). Ponadto otrzymały 5 gwiazdek w testach Euro NCAP oraz będą objęte gwarancją na 7 lat/150 000 km. Samochody posiadają bogate wyposażenie podnoszące komfort jazdy oraz nowoczesne rozwiązania multimedialne, w tym podwójne ekrany 12,3″ (OMODA 5), ekran 14,8″ (JACEOO 7), kamerę panoramiczną 540 stopni, wyświetlacz Head-Up, inteligentny asystent głosowy Hello Omoda, bezprzewodowe AndroidAuto i AppleCarPlay oraz wentylowane fotele.

OMODA EV
OMODA EV – wnętrze

Sprzedaż modeli obu marek prowadzona będzie przez sieć Autoryzowanych Dealerów w największych polskich miastach. Otwarcie pierwszego salonu planowane jest jeszcze w czerwcu, docelowo w tym roku ma powstać 30 punktów sprzedaży. Lista Autoryzowanych Dealerów OMODA & JACEOO zostanie ogłoszona po 11 czerwca. Oficjalnym importerem będzie Omoda Auto Poland Sp. z o.o.

Polska jest dla marki OMODA & JACEOO rynkiem niezwykle ważnym i firma zamierza dołożyć wszelkich starań, by zdobyć zaufanie lokalnych klientów.

Modny design, zaawansowane technologie i zaangażowanie w zrównoważony rozwój to kluczowe aspekty, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Nasze pojazdy zostały starannie wykonane, aby trafić w wyrafinowane gusta polskich klientów, ceniących zarówno styl, jak i jakość. Dzięki najnowocześniejszym funkcjom i odpowiedzialności za środowisko, oferujemy atrakcyjny wybór dla osób poszukujących nowoczesnych wrażeń z jazdy” – mówi Charlie Zheng, wiceprezes koncernu Chery Automobile, do którego należy marka OMODA & JAECOO.

JACEOO wnętrze
JACEOO – wnętrze

OMODA & JACEOO zadebiutowała niedawno w Hiszpanii, gdzie została bardzo ciepło przyjęta przez tamtejszych klientów. W maju zarejestrowano tam 647 sztuk modelu Omoda 5, co przełożyło się na blisko 1,7% udziału w rynku i miejsce wśród 20. najlepiej sprzedających się marek w tym kraju. OMODA & JACEOO zadebiutowała już także we Włoszech, planowane są debiuty w kolejnych europejskich krajach.

Źródło: OMODA & JACEOO

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).