Pierwsze samochody OMODA zarejestrowane w Polsce | MOTOFAKTOR

Pierwsze samochody OMODA zarejestrowane w Polsce

Chińska marka OMODA poinformowała, że wraz z zakończeniem procesu rejestracji prototypowych samochodów, będzie jeszcze silniej zaangażowana w promowanie swojej obecności na rynku w Polsce.

Pierwsza partia przedpremierowych samochodów Omoda 5 spółki OMODA&JAECOO pomyślnie zakończyła proces rejestracji w Polsce. To kolejny znaczący krok dla firmy w rozwoju na polskim rynku.

Proces rejestracji samochodów, który zakończył się w ubiegłym tygodniu, był prowadzony w Warszawie. Rejestracja tych pojazdów oznacza zbliżającą się pełnowymiarową działalność marki OMODA w Polsce oraz nadchodzącą prezentację najnowszej gamy produktów polskim konsumentom. Ponadto dzięki rejestracji pierwszych pojazdów w kraju, stopniowo rozpoczną się również jazdy testowe.

„Jesteśmy niezwykle dumni z rejestracji pierwszej partii samochodów OMODA w Polsce. To dla nas bardzo ważny krok na polskim rynku oraz dowód naszego zaangażowania w regionie” – mówi Eric Zheng, dyrektor krajowy OMODA.

OMODA podkreśla, że jest to kluczowy krok dla jej planów rozwoju i ekspansji w regionie, który pomoże zwiększyć rozpoznawalność marki w Polsce. Przedstawiciele OMODA&JAECOO oświadczyli również, że wraz z zakończeniem procesu rejestracji przedpremierowych samochodów, będą jeszcze silniej zaangażowani w promowanie obecności marki na polskim rynku.

Źródło: OMODA

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

 

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).