AS-PL: spółka w grupie zakupowej N!ACE | MOTOFAKTOR

AS-PL: spółka w grupie zakupowej N!ACE

person Adrian Januszkiewicz 7/11/2017

Spółka AS-PL podpisała umowę o współpracy z międzynarodową grupą zakupową Nexus Automotive Central Europe (N!ACE).

AS-PL jest czołowym dostawcą części i podzespołów elektrycznych do pojazdów na całym świecie. Jesteśmy w branży znani od ponad 25 lat. Oferujemy przede wszystkim alternatory i rozruszniki, a także ich części składowe, dostępne w skatalogowanej formie. Klienci mają możliwość swobodnego dostępu do szerokiej gamy produktów, wyeksponowanych w trzech liniach: Economy line, Standard line i Premium line. Dołączając do grupy Nexus Automotive Central Europe zyskujemy nie tylko możliwość wymiany wiedzy oraz wzajemnych doświadczeń. Jednocześnie możemy realizować działania, które wpłyną na wzrost konkurencyjności oraz przyczynią się do zaspokojenia potrzeb naszych klientów. Tomasz Kaszubowski wiceprezes zarządu

 

Nexus Automotive Central Europe (N!ACE) jest regionalnym przedstawicielem Nexus Automotive International SA (N!AI), dynamicznie rozwijającej się globalnej grupy motoryzacyjnej. W skład N!ACE wchodzi obecnie kilkunastu członków z Polski, Litwy, Ukrainy, Rosji, Czech, Słowacji. Jednym z najważniejszych zadań N!ACE jest wzrost konkurencyjności i rozwój sieci partnerskiej na rynku Europy Centralnej.

 

Źródło: AS-PL Sp. z o.o.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).