Nexus: N!ACE – sojusz polskich dystrybutorów w grupie zakupowej | MOTOFAKTOR

Nexus: N!ACE - sojusz polskich dystrybutorów w grupie zakupowej

person Adrian Januszkiewicz 2/01/2017

Nexus Automotive Central Europe (N!ACE) to regionalny reprezentant globalnej grupy zakupowej Nexus Automotive International (N!), obecnej w 113 krajach.

Inicjatorami i założycielami nowej grupy są Auto Land Polska, Autos, Inter Land oraz Inter Parts. Wszystkie wymienione firmy posiadają swoje siedziby w Polsce i są wiodącymi dystrybutorami części do samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych.

 

N!ACE stanowi transparentną i dobrze zorganizowaną strukturę, którą stworzono w celu zapewnienia wyższej jakości i możliwości biznesowych kluczowym partnerom Nexusa działającym na wysoce konkurencyjnym rynku. W najbliższej przyszłości N!ACE oczekuje przystąpienia kolejnych partnerów do struktur grupy, co umożliwi jej osiągnięcie pozycji lidera w gronie lokalnych dystrybutorów w Europie Środkowej.

Głównym celem N!ACE jest stworzenie wartości dodanej i możliwości dalszego rozwoju naszym członkom, zarówno w zakresie zaopatrzenia w części motoryzacyjne jak i łańcucha dostaw. Waldemar Bacławski Prezes Zarządu Inter Parts, który przewodzi N!ACE

 

Ponadto, nowy sojusz położy silny nacisk na wspieranie strategicznych inicjatyw Nexusa w regionie Europy Środkowej, w tym koncepcji warsztatowych NexusAuto i NexusTruck, nowo stworzonej marki DR!VE+ oraz platformy szkoleniowej Nexus Academy School, które ułatwią konsolidację wolumenów zakupowych u dostawców Nexus.

Gratuluję członkom N!ACE, którzy spotkali się, aby stworzyć tę nową organizację regionalną. Zarówno ja, jak i zespół N! cieszymy się na współpracę z N!ACE. Rozmawialiśmy niedawno, podczas spotkania pod nazwą N! Connecting Days o naszej strategii rozwoju platform regionalnych, wkrótce potem spółka N!ACE została zarejestrowana. To doskonały przykład przejścia od słów do czynów. Gael Escribe CEO Nexusa

 

N! z siedzibą w Genewie, od powstania w 2014 roku dynamicznie rozwija się na globalnym rynku. Tylko w bieżącym roku do grupy dołączyło 47 nowych członków. N! zrzesza obecnie łącznie 108 partnerów z całego świata. Ponadto, w ostatnim czasie powstały dwie inne grupy regionalne, Nexus Automotive Algeria i Nexus North America. W najbliższej przyszłości planowane jest także utworzenie Nexus Automotive Brazil.

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).