ALZURA Tyre24: wzrosty w branży części samochodowych w Polsce

ALZURA Tyre24: wzrosty w branży części samochodowych w Polsce

person Redakcja 14/09/2023

Platforma B2B ALZURA Tyre24 nadal odnotowuje imponujący wzrost w dziedzinie części samochodowych w Polsce.

Po udanym poprzednim roku pozytywny trend utrzymywał się również w pierwszych dwóch tercjałach 2023 roku. Zarówno obrót handlowy, jak i liczba zamówień znacząco wzrosły w pierwszych sześciu miesiącach tego roku w porównaniu do tego samego okresu ubiegłego roku. Czasami nawet zamawiano więcej części samochodowych niż opon miesięcznie.

 

Michael Saitow, CEO i założyciel ALZURA AG
Michael Saitow, CEO i założyciel ALZURA AG, Źródło: ALZURA AG

Wielu naszych długoterminowych klientów w Polsce, którzy dotychczas zamawiali wyłącznie opony, zamawia teraz także części samochodowe. Udało nam się znacznie zmniejszyć istniejące wątpliwości i uprzedzenia dotyczące zamawiania części samochodowych online i pokazać, jak można znacznie zaoszczędzić na zakupie części samochodowych – mówi Michael Saitow, dyrektor generalny i założyciel ALZURA AG.

 

 

 

Kluczowym czynnikiem sukcesu wzrostu jest szeroki i bogaty asortyment towarów w bardzo atrakcyjnych cenach, które ALZURA Tyre24 oferuje swoim klientom biznesowym. To przyczynia się do tego, że coraz więcej warsztatów korzysta z platformy jako cenne źródło zakupów części, aby poprawić swoje marże i w konsekwencji zyski. Fakt, że dostawa w handlu online odbywa się dopiero w dniu po złożeniu zamówienia, nie stanowi dla klientów wady.

 

Ponadto ALZURA Tyre24 zdobyła licznych nowych klientów, którzy korzystają z platformy głównie ze względu na asortyment części zamiennych. Podczas, gdy w przeszłości wielu nowych użytkowników motywowanych było asortymentem opon, teraz coraz więcej warsztatów dostrzega korzyści wynikające z korzystania z alternatywnych źródeł (online) zakupów, takich jak ALZURA Tyre24, również dla zaopatrzenia w części zamienne.

 

Źródło: ALZURA

 

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).