Nowe funkcje na ALZURA Tyre24

Nowe funkcje na ALZURA Tyre24

Na platformie ALZURA Tyre24 jest już możliwe sprecyzowane wyszukiwanie opon do pojazdów elektrycznych.

Platforma B2B ALZURA Tyre24 wciąż ulepsza swoje usługi. Teraz klienci portalu mogą korzystać ze sprecyzowanego wyszukiwania opon do pojazdów elektrycznych oraz ze zmienionej funkcji ulubionych dostawców. Aby wprowadzić zaawansowane wyszukiwanie opon do pojazdów elektrycznych, struktura filtra z opcjami wyboru takimi jak „sezon„, „indeks prędkości„, „marka” i „klasa jakości” została uzupełniona o filtr „elektryczny/hybrydowy„.

 

Dzięki nowemu filtrowi, sprzedawcy mogą wystawiać tylko te opony, które zostały zaprojektowane specjalnie dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych lub są dla nich dostosowane dzięki odpowiednim oznaczeniom (Elect, EV, T0, T1, (+) itd.). Po aktywacji filtra bezpośrednio wyświetla się, ile opon jest dostępnych na platformie.

Nowa funkcja ulubionych dostawców według opinii klientów

W związku z opiniami klientów platforma B2B ponownie udostępnia funkcję oceny dostawców w zmienionej wersji. Funkcja ta została usunięta wraz z wprowadzeniem nowego modelu cenowego na początku lipca. Po licznych uwagach klientów, którzy życzyli sobie przywrócenia tej funkcji, poprzednia funkcja ulubionych jest ponownie aktywna w nieco zmienionej formie.

 

W profilu dostawcy mogą teraz oznaczyć danego sprzedawcę za pomocą „Lubię” lub „Nie lubię” zamiast „emotikon”. Klienci mogą uzyskać dostęp do profilu dostawcy poprzez link w szczegółach zamówienia. Podczas wyszukiwania produktów oceny te są wyświetlane w widoku dostawcy z symbolem kciuka w górę lub w dół. Dotychczasowe oceny wystawione już przez klientów za pomocą funkcji emotikon zostały przeniesione do zmienionej wersji, dzięki czemu żadne oceny nie zostały utracone.

Dbanie o potrzeby klienta jest dla nas częścią modelu biznesowego. Koncentracja na kliencie i jego zadowolenie są zawsze na pierwszym miejscu. Zorientowanie na klienta jest podstawą do podejmowania decyzji. Opinie klientów pokazały nam, że funkcja ulubionych jest bardzo potrzebna. Dlatego tzw. lista ulubionych została przeprogramowana i reaktywowana.

CEO i założyciel ALZURA AG, właściciel portalu B2B ALZURA Tyre24 - Michael Saitow

 

Źródło: ALZURA Tyre24

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).