ALZURA Tyre24: szybkie wyszukiwanie opon ciężarowych

ALZURA Tyre24: szybkie wyszukiwanie opon ciężarowych

person Redakcja 21/03/2023

Poza dużym wyborem opon samochodowych i motocyklowych, platforma B2B ALZURA Tyre24 oferuje również bogatą ofertę opon ciężarowych.

Aby sprostać specjalnym potrzebom warsztatów w kategorii opon ciężarowych, platforma B2B zmieniła funkcję wyszukiwania w tej kategorii. Dzięki nowemu układowi ikon obszar wyszukiwania opon ciężarowych jest teraz bezpośrednio widoczny dla użytkowników.

 

Aby umożliwić wizualnie szybszą i wygodną nawigację po drzewie kategorii, a z drugiej strony zapewnić trafne wyniki wyszukiwania w zakresie opon ciężarowych w jak najkrótszym czasie, dostosowano strukturę i dodano nowe filtry.

 

Oprócz standardowych filtrów, takich jak „marka” i „klasa jakości”, zintegrowano specjalne filtry do wyszukiwania opon ciężarowych. Należą do nich filtry takie jak „przeznaczenie” (plac budowy, ruch dalekobieżny, …) i „oś” (oś przednia, oś tylna, przyczepa, …).

 

Możliwe jest również sortowanie według specjalnych opon ciężarowych do pojazdów elektrycznych lub hybrydowych. Ponieważ opony do samochodów ciężarowych są zwykle bieżnikowane raz lub dwa razy, kryteria filtrowania koncentrują się na bieżnikowaniu.

 

W nowej wyszukiwarce opon warsztaty mogą filtrować nie tylko według rodzaju bieżnikowania (np. bieżnikowanie na zimno lub na gorąco), ale także według liczby bieżnikowanych opon i jakości zastosowanego karkasu.

Podobnie jak w wyszukiwaniu opon samochodowych, wyszukiwarka opon ciężarowych pokazuje również bezpośrednio, ile opon jest dostępnych na ALZURA Tyre24. Nowością jest możliwość zapisania najczęściej używanych filtrów jako kryteriów domyślnych. Gdy warsztat rozpocznie nowe wyszukiwanie, domyślny filtr zostanie automatycznie zastosowany.

 

Poza zmienioną wyszukiwarką opon, platforma B2B jeszcze bardziej uatrakcyjniła ofertę opon ciężarowych dla dostawców. Aby dostawcy mogli wyświetlać i obliczać koszty wysyłki dla poszczególnych artykułów na platformie ze zróżnicowanymi cenami, stworzono opcję umożliwiającą dostawcom przesyłanie oddzielnej ceny dla poszczególnych artykułów w ich pliku cen i stanów.

 

Źródło: ALZURA Tyre24

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).