Akcja Milwaukee – markowa wkrętarka za 1 zł | MOTOFAKTOR

Akcja Milwaukee - markowa wkrętarka za 1 zł

person Redakcja 1/08/2023

Trwa letnia akcja „Bądź Milwaukee” skierowana do profesjonalistów.

Wystarczy oddać zużyte elektronarzędzie dowolnej marki u jednego z autoryzowanych dystrybutorów Milwaukee i zrobić tam zakupy, aby za symboliczną złotówkę otrzymać jedną z dwóch wydajnych wiertarko-wkrętarek.

 

Dla profesjonalistów z branż takich jak budowlana, instalatorska, elektryczna, stolarska czy motoryzacyjna lato to okres intensywnej pracy. Przy kolejce zamówień do zrealizowania jakikolwiek przestój oznacza najczęściej stratę czasu i pieniędzy. Dlatego każdy wykonawca usług docenia wydajne i trwałe narzędzia z szybkim, profesjonalnym serwisem. Na okres intensywnych prac dobrze wyposażyć się w narzędzia, które sprawdzą się nawet przy najbardziej wymagających zadaniach. Do 31 sierpnia br. zakup takich narzędzi może być korzystniejszy, a to wszystko dzięki promocji „Bądź Milwaukee” – akcji skierowanej do profesjonalistów, którzy w pracy cenią sobie jakość, trwałość i precyzję.

Oferta Milwaukee skierowana jest do profesjonalistów, mających świadomość, że trwałe, wysokiej jakości narzędzia są potrzebne, aby sprawnie wykonywać prace we wszystkich branżach, szczególnie w warunkach Heavy-Duty. Profesjonalni użytkownicy biorący udział w akcji „Bądź MILWAUKEE” zyskują przynajmniej potrójnie – ich park narzędziowy zostaje wzbogacony o nowoczesne i trwałe narzędzia zakupione u autoryzowanego dystrybutora, za złotówkę otrzymują wysokiej jakości wiertarko-wkrętarkę, a dodatkowo w bezpieczny sposób pozbywają się zużytych elektronarzędzi, które zostaną zutylizowane. Artur Chełchowski Regional Category Manager Power Tools Milwaukee CEE

 

Promocyjnego zakupu w ramach „Bądź Milwaukee” można dokonać u dowolnego autoryzowanego dystrybutora rozwiązań Milwaukee. Aby za symboliczną złotówkę otrzymać wkrętarkę M12 BDD-0 (nr SKU 4933441930) lub M18 BDD-0 (nr SKU 4933443530) należy kupić wybrany przez siebie, najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb, zestaw Varioset Milwaukee składający się z różnego rodzaju narzędzi i akcesoriów Milwaukee.

 

Akcja „Bądź Milwaukee” obejmuje nie tylko polskich dystrybutorów marki, ale z promocji mogą skorzystać również profesjonaliści z Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier i Bułgarii. Mapa dealerów marki jest dostępna na stronie: https://pl.milwaukeetool.eu/support/store-locator/.

 

Źródło: Milwaukee

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).