Milwaukee Automotive Tour po raz pierwszy w Polsce | MOTOFAKTOR

Milwaukee Automotive Tour po raz pierwszy w Polsce

person Redakcja 27/06/2023

W lipcu specjalna ciężarówka wypełniona rozwiązaniami Milwaukee dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej i transportowej odwiedzi 9 polskich miast.

 

Pierwsza edycja Milwaukee Automotive Tour rozpocznie się już 10 lipca w Szczecinie i w ciągu 11 dni dotrze do kolejnych 8 miast w Polsce. Następnymi przystankami na trasie ciężarówki Milwaukee będą Czechy i Słowacja. W trakcie wydarzenia profesjonaliści będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami Milwaukee, nie tylko dla branży motoryzacyjnej, ale również transportowej, morskiej, kolejowej, lotniczej czy rolniczej – wszędzie, gdzie niezbędne są trwałe, mocne narzędzia przystosowane do pracy w trudnych warunkach.

 

Milwaukee Automotive Tour to świetna okazja dla profesjonalistów, aby przetestować produkty i rozwiązania, które kierujemy do branży Automotive. Stosowanie naszych produktów przez wiodących przedstawicieli świata motosportu dowodzi tylko, że narzędzia i akcesoria Milwaukee sprawdzają się w warunkach „HEAVY DUTY”. Podczas Milwaukee Automotive Tour będzie można się przekonać, że nasze narzędzia doskonale nadają się do serwisowania pojazdów osobowych, ciężarowych, rolniczych i specjalnych w każdym warsztacie – mówi Janusz Mitko, CEE Regional Marketing Manager Milwaukee – Wiele rozwiązań Milwaukee jest już docenianych przez strażaków, policjantów i służby medyczne w ich codziennej pracy, więc zapraszamy również przedstawicieli tych zawodów do naszych stacji testowych – dodaje Mitko.

 

Specjalne strefy testowe umożliwią profesjonalistom wypróbowanie wybranych rozwiązań w warunkach „HEAVY DUTY” odwzorowujących sytuacje towarzyszące profesjonalistom na co dzień. W każdym z 9 miast doświadczeni demonstratorzy i trenerzy Milwaukee będą udzielać porad dotyczących akumulatorowych elektronarzędzi, akcesoriów, narzędzi ręcznych i systemów przechowywania i transportowania Packout oraz rekomendować rozwiązania najlepiej dopasowane do konkretnych zastosowań w danej branży. Osoby zainteresowane zakupem produktów Milwaukee będą mogły natomiast skorzystać z promocji dostępnych jedynie w trakcie wydarzenia. W każdej z lokalizacji odbędzie się również konkurs Pitstop Challenge z atrakcyjnymi nagrodami.

Kalendarz Milwaukee Automotive Tour 2023 w Polsce:

10 lipca 2023 – Inter Cars Szczecin
11 lipca 2023 – Inter Cars Komorniki
12 lipca 2023 – Martex Sierpc
13 lipca 2023 – Auto Land Olsztyn
14 lipca 2023 – Autos Puławy
17 lipca 2023 – Inter Cars Lublin
19 lipca 2023 – Martex Rybnik
20 lipca 2023 – Inter Cars Wrocław
21 lipca 2023 – Autos Zielona Góra

 

Osoby, które zgłoszą swój udział na stronie wydarzenia, otrzymają na miejscu praktyczny upominek.

 

Źródło: Milwaukee

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).