Zostań ekspertem Philips od oświetlenia pojazdu | MOTOFAKTOR

Zostań ekspertem Philips od oświetlenia pojazdu

person Redakcja 13/07/2021

Nowa platforma Philips pozwala zdobyć całą niezbędną wiedzę o oświetleniu pojazdów, dzięki której będziemy Ekspertem Lighting Academy.

Oświetlenie pojazdu odgrywa bardzo ważną rolę w poprawie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Obowiązkiem każdego kierowcy jest dbałość o jego stan techniczny. Natomiast rolą mechanika umiejętność wymiany przepalonej żarówki i ustawienia świateł, a sprzedawcy dobór odpowiedniego rozwiązania.

 

To skuteczny, ale i uproszczony schemat działania. Chcąc uchodzić za profesjonalistę w swoim fachu, na którego rady będzie mógł się zdać klient warsztatu czy sklepu, warto poświęcić trochę czasu na naukę. Bezsprzecznie pomoże w tym poznanie genezy oświetlenia, percepcji ludzkiego wzroku i dostępnych dziś technologii. Od dziś, 13 lipca, będzie ją można zdobyć na stronie www.e-trainingplatform.eu, którą marka Philips stworzyła w ramach Lighting Academy.

 

Z bezpłatnych szkoleń mogą skorzystać wszystkie osoby, które są klientem dystrybutora czy hurtowni oferujących żarówki halogenowe, lampy ksenonowe czy retrofity LED marki Philips. Do rejestracji w programie niezbędne jest wpisanie numeru NIP danego podmiotu gospodarczego.

 

Obecny kurs składa się z trzech zakresów tematycznych: Wprowadzenie do oświetlenia samochodowego, Oświetlenie halogenowe i ksenonowe oraz Oświetlenie LED-owe. W każdym znajdują się moduły poświęcone wszechstronnym zagadnieniom zarówno w formie przykładów graficznych, jak i zadawanych pytań. Poziom ukończony z niezadowalającym wynikiem zawsze można powtórzyć. To uczestnik szkolenia decyduje o swojej gotowości do podejścia do egzaminu końcowego. Otrzymanie pozytywnej oceny potwierdzane jest dyplomem Eksperta Lighting Academy.

Jako producent oświetlenia pojazdów mechanicznych czujemy się odpowiedzialni za bezpieczeństwo na drodze. Nie możemy więc ograniczyć się tylko do opracowania nowych rozwiązań i wdrażania ich do sprzedaży. Naszą rolą jest także edukacja, zarówno kierowców, jak i mechaników. Z myślą o nich stworzyliśmy otwartą dla wszystkich platformę wiedzy https://lightingacademy.eu Kolejnym krokiem jest udostępnienie wirtualnego centrum szkoleń dla osób zawodowo zajmujących się doborem, sprzedażą i serwisowaniem oświetlenia pojazdów. Wioletta Pasionek Marketing Manager Central Europe z Lumileds Poland, producenta i dystrybutora oświetlenia samochodowego marki Philips

 

Źródło: Philips

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).