Zniszczony magazyn centralny Inter Cars w Ukrainie | MOTOFAKTOR

Zniszczony magazyn centralny Inter Cars w Ukrainie

person Joanna Piszcz 3/04/2022

W wyniku działań wojennych prowadzonych przez Federację Rosyjską przeciwko Ukrainie został zniszczony magazyn centralny spółki Inter Cars Ukraine.

W raporcie bieżącym z 1 kwietnia 2022 r. zarząd spółki Inter Cars S.A. poinformował, że uzyskał informację o zniszczeniu w wyniku działań wojennych prowadzonych przez Federację Rosyjską przeciwko Ukrainie magazynu centralnego spółki Inter Cars Ukraine z siedzibą w Chmielnickim, w której spółka posiada 100% udziałów.

 

Magazyn centralny spółki Inter Cars Ukraine zlokalizowany był w obwodzie kijowskim, w miejscowości Gorenka w rejonie Buczy. W związku z tym zarząd spółki podjął decyzję o dokonaniu odpisu aktualizującego, dotyczącego aktywów zlokalizowanych w magazynie centralnym, w tym zapasów oraz środków trwałych, w łącznej kwocie 75 mln zł.

 

Wcześniej, 24 lutego 2022 r., Inter Cars informował, że ze względu na atak Rosji na Ukrainę wstrzymał działalność spółki Inter Cars Ukraine. Dzień później Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars S.A., zajął oficjalne stanowisko wobec inwazji wojsk rosyjskich na Ukrainę.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).