Inter Cars przerwał działalność spółki na Ukrainie | MOTOFAKTOR

Inter Cars przerwał działalność spółki na Ukrainie

person Adrian Januszkiewicz 24/02/2022

Inter Cars w dzisiejszym raporcie bieżącym poinformował, że ze względu na konflikt na Ukrainie wstrzymał działalność tamtejszej spółki.

Jak czytamy w raporcie bieżącym Inter Cars:

 

[…] w wyniku rozpoczęcia przez Federację Rosyjską działań zbrojnych przeciwko Ukrainie nastąpiła przerwa w działalności operacyjnej spółki Inter Cars Ukraine z siedzibą w Chmielnickim, Ukraina, w której Spółka posiada 100% udziałów. Zarząd Spółki na bieżąco monitoruje sytuację na Ukrainie i w miarę możliwości pozostaje w kontakcie z personelem Inter Cars Ukraine. Przychody Inter Cars Ukraine w 2021 roku wynosiły ok. 580,2 mln zł, co stanowiło ok. 4,82% skonsolidowanych przychodów Spółki w 2021 roku. Aktualnie nie jest możliwa pełna ocena wpływu bieżących wydarzeń na wynik finansowy grupy kapitałowej Inter Cars.

 

Agresja Rosji na Ukrainę odbiła się nie tylko na rynku polskim, ale też globalnym, co szerzej opisaliśmy TUTAJ.

 

Źródło: Inter Cars 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).