Znaczne poszerzenie oferty intercoolerów Valeo | MOTOFAKTOR

Znaczne poszerzenie oferty intercoolerów Valeo

person Adrian Januszkiewicz 5/09/2019

Firma Valeo poszerza swoją ofertę wprowadzając na rynek ponad 120 referencji chłodnic powietrza doładowującego, zwiększając tym samym o 14,3% pokrycie rynku w tym segmencie.

Coraz więcej aut z turbosprężarkami

Obecne trendy rynkowe wskazują na stały wzrost liczby pojazdów wyposażonych w turbosprężarki, których obecność wymaga zamontowania dedykowanego wymiennika ciepła, a dokładniej – chłodnicy powietrza doładowanego – intercoolera. Warsztaty obsługują zatem coraz więcej samochodów wyposażonych w intercoolery, dlatego też Valeo odpowiedziało na ich potrzeby rozszerzając swoją ofertę tych właśnie produktów.

 

Gama produktów Valeo oferuje dokładne dopasowanie oraz zoptymalizowaną jakość chłodzenia spełniającą surowe wymogi wewnętrzne firmy.

 

Kluczowe korzyści dla klientów podawane przez Valeo to:
  • Nowe 123 referencje intercoolerów zwiększające pokrycie rynku o 14,3%;
  • Ponad 50-procentowe pokrycie europejskiego parku samochodowego, obejmujące najbardziej popularne modele, np.: RENAULT Clio III (2005); RENAULT Megane III (2008); PEUGEOT 308 II (2013); CITROEN DS7 (2016); AUDI A3 (2003); FORD Mondeo III (2007); BMW 1 Series (2010); BMW 4 Series (2013).
  • Najnowsza technologia O.E. dostępna dla aftermarketu, w tym opatentowany intercooler chłodzony wodą, który zdobył nagrodę Pace Award.
  • Surowe testy jakości oparte na wewnętrznych wymaganiach Valeo (szok termiczny, wibracje, wytrzymałość).
  • Szybkie wprowadzenie na aftermarket najnowszych intercoolerów opracowanych przez Valeo na potrzeby O.E.

Źródło: Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).