Zmiany w strukturze organizacyjnej KYB Europe Aftermarket | MOTOFAKTOR

Zmiany w strukturze organizacyjnej KYB Europe Aftermarket

person Adrian Januszkiewicz 28/06/2019

KYB Europe Aftermarket ogłosił zmiany w strukturze zarządzania.

Zmiany są następstwem powołania nowego Wiceprezesa Tetsunosuke Nagasawa, który powrócił do KYB Europe Aftermarket po długoletnim i owocnym zarządzaniu KYB Russia.

Nowa struktura pozwala na wspólne i szybkie podejmowanie decyzji. Zastąpienie poprzedniej struktury organizacyjnej opartej o wewnętrzną regionalizację podyktowane jest zmianami w funkcjonowaniu europejskiego rynku części zamiennych, który rozwija się ponad granicami państw. Nasza struktura musi również elastycznie reagować i dostosować się do tych trendów. Tetsunosuke Nagasawa wiceprezes KYB Europe Aftermarket

 

Juan Carlos Diez, dawniej Dyrektor regionu Południe, obejmujący obecnie stanowisko Dyrektora ds. sprzedaży w Europie, pracuje w KYB od 2002 roku. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za działania sprzedażowe w Europie.

Konsolidacja europejskiego rynku części zamiennych dała naszm klientom szansę rozwoju i pozwoliła im stać się dużymi, międzynarodowymi firmami funkcjonującymi w strukturach grup zakupowych. Nowa struktura KYB Europe Aftermarket umożliwia nam bardziej elastyczną współpracę z klientami na poziomie międzynarodowym. Bezpośrednia współpraca Dyrektorów i Managerów z dziewięciu oddziałów KYB Europe zapewni nam szczegółową analizę rynku, tak aby nic nie umknęło naszej uwadze i aby obsługa klienta była na jak najwyższym poziome. Juan Carlos Diez Dyrektor ds. sprzedaży w KYB Europe Aftermarket

 

Powołano również nowe osoby na stanowiska Dyrektora ds. rozwoju biznesu i Dyrektora ds. kluczowych klientów. Stanowiska te obejmą odpowiednio Radosław Pałka, dawniej Dyrektor regionu Wschód, i Andrew Marpole, dawniej Dyrektor regionu Północ. Radosław Pałka pracuje w KYB od 1999 roku. Jego nowy zakres obowiązków będzie polegał na nawiązywaniu i budowaniu relacji z nowymi klientami. Działanie, w którym ma duże doświadczenie, po rozwinięciu regionu wschodniego KYB Europe do pozycji lidera rynku. Andrew Marpole jest związany z firmą od 2003 roku, będzie on teraz odpowiedzialny za zarządzanie i nadzorowanie kluczowych klientów KYB Europe Aftermarket, pomagając w rozwijaniu strategii sprzedaży i marketingu oraz koordynując współpracę z kluczowymi klientami w każdym z dziewięciu oddziałów KYB.

 

Natomiast Chris Flood, były Dyrektor operacyjny w Wielkiej Brytanii, obejmie stanowisko Kierownika ds. logistyki w Europie. Chris Flood przez ponad 10 lat skutecznie zarządzał magazynem w Wielkiej Brytanii i jego wieloletnie doświadczenie pomoże w skutecznym zarządzaniu pięcioma europejskimi magazynami KYB.

Cieszę się, ponieważ nowa struktura nie tylko pozwala nam poprawić możliwości działania zarówno na poziomie europejskim, jak i lokalnym, ale także przenosi wysoko wykwalifikowanych pracowników do obszarów działalności, które są kompatybilne z ich doświadczeniem. Reorganizacja naszych pracowników oznacza, że możemy zacząć doskonalenie od dzisiaj, bez konieczności poświęcania czasu na ich wdrożenie. Nowa struktura pozwoli nam na wprowadzenie ulepszeń w zakresie obsługi klienta i logistyki, co dodatkowo wzmocni wizerunek KYB na europejskim rynku części zamiennych. Tetsunosuke Nagasawa

 

Źródło: KYB

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).