ZF wyróżniony przez firmę Frost&Sullivan | MOTOFAKTOR

ZF wyróżniony przez firmę Frost&Sullivan

person Adrian Januszkiewicz 17/10/2018

Grupa ZF została uznana przez Frost&Sullivan "Europejską Firmą Roku 2018".  

Opierając się na swojej niedawnej analizie europejskiego rynku części zamiennych, Frost&Sullivan przyznał firmie ZF Friedrichshafen AG (ZF) nagrodę “Europejskiej Firmy Roku 2018” i uznał ją za wiodącego dostawcą części zamiennych w segmencie technologii e-mobilności i autonomicznej jazdy . Dzięki połączeniu strategii wzrostu organicznego i nieorganicznego, a także przejrzystej wizji rynku wtórnego, ZF wykorzystuje partnerstwa dystrybutorów, aby dodać nowe możliwości do istniejącego portfolio części zamiennych dla wtórnego rynku motoryzacyjnego.

 

ZF Aftermarket dostarcza rozwiązania i wiedzę o komponentach pod markami takimi jak LEMFÖRDER, SACHS, TRW, BOGE i OPENMATICS, a także znacząco ugruntowała swoją pozycję w takich kategoriach jak układy kierownicze i zawieszenia, hamulce i systemy bezpieczeństwa pasażerów.

ZF doskonale rozumie wpływ samochodów elektrycznych (EV) i autonomicznych na rynek części zamiennych i reaguje na zmiany angażując się w platformy eMobility i eDrivetrain. ZF digitalizuje swoje produkty, aby umożliwić wprowadzenie inteligentnych systemów. Te systemy pozwalają pojazdom widzieć, myśleć i działać. Autonomiczna jazda staje się rzeczywistością dzięki takim rozwiązaniom jak kamera i radar, elektroniczne jednostki sterujące, czy inteligentna mechatronika w układzie napędowym, podwoziu i układzie kierowniczym. Benson Augustine Senior Research Analyst ZF

 

W świecie elektromobilności ZF skupia się nie tylko na efektywnym zużyciu energii w pojazdach elektrycznych, ale także inteligentnym wytwarzaniu energii przez odnawialne źródła energii, takie jak elektrownie wiatrowe. Wzrost ZF na rynku wtórnym w ciągu ostatnich 10 lat był najwyższy wśród czołowych dostawców w Europie.

 

ZF pracuje nad rozwiązaniami cyfrowymi dla dostawców mobilności i nowych klientów z branży motoryzacyjnej. Dzięki globalnemu zasięgowi firma jest w stanie rozwijać się i produkować lokalnie dla lokalnych klientów we wszystkich regionach świata. ZF oferuje m.in. wewnętrzną platformę telematyczną z możliwościami opartymi na chmurze za pośrednictwem swojej marki Openmatics. ZF Aftermarket dostosowuje te rozwiązania do potrzeb rynku części zamiennych.

Stuletnia obecność firmy ZF w branży motoryzacyjnej zapewnia mu kontrolę nad szeroką siecią uznanych kont biznesowych (B2B), a także ekspertyz kanałowych w skali globalnej. ZF przygotował się do dalszego rozwoju poprzez szereg cennych przejęć i inwestycji. Benson Augustine

 

Każdego roku Frost&Sullivan przedstawia nagrodę “Firma Roku” dla organizacji, która wykazuje doskonałość w zakresie strategii rozwoju i wdrażania w swojej dziedzinie. Nagroda jest wyrazem wysokiego stopnia innowacyjności dzięki produktom i technologiom oraz wynikającej z tego przywództwa pod względem wartości klienta i penetracji rynku.

 

Frost&Sullivan Best Practices Awards wyróżniają firmy na różnych rynkach regionalnych i globalnych za wykazanie się wybitnymi osiągnięciami i doskonałą wydajnością w obszarach takich jak przywództwo, innowacje technologiczne, obsługa klienta i strategiczny rozwój produktów. Analitycy branżowi porównują uczestników rynku i mierzą wydajność dzięki pogłębionym wywiadom, analizie i szeroko zakrojonym badaniom wtórnym w celu określenia najlepszych praktyk w branży.

 

Źródło: Frost&Sullivan

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).