ZF Aftermarket: program bonusowy ZF [pro]Points | MOTOFAKTOR

ZF Aftermarket: program bonusowy ZF [pro]Points

person Redakcja 15/05/2018

ZF Aftermarket wprowadza atrakcyjny program bonusowy dla niezależnych warsztatów.

Warsztaty w Polsce w przyszłości będą czerpać jeszcze więcej korzyści ze współpracy z ZF AftermarketZF [pro]Points to nowy program bonusowy dla wszystkich niezależnych warsztatów Polsce, który został wprowadzony w maju.

Zamierzamy nie tylko nagradzać lojalność naszych klientów wobec marki, ale chcemy też wzmocnić bliskie relacje z naszymi partnerami handlowymi. Najlepszym sposobem dla nas jest uzupełnienie naszego szerokiego asortymentu produktów o jeszcze bardziej atrakcyjne zakupowe programy motywacyjne. Takim program jest właśnie ZF [pro]Points. Peter Rothenhöfer dyrektor przedstawicielstwa ZF Aftermarket

 

Pomysł na ZF [pro]Points jest bardzo prosty. Za każdy zakupiony produkt ZF Aftermarket, warsztat otrzymuje odpowiednią ilość punktów. Zebrane punkty są systematycznie naliczane danemu warsztatowi i użytkownik, po wcześniejszym zarejestrowaniu się na portalu ZF [pro]Points, może je w każdej chwili sprawdzić i wymienić na cenne nagrody. Uczestnicy mają do wyboru zróżnicowane produkty wysokiej jakości, w tym elektronikę akcesoria do treningu czy biura.

Koncepcja bonusów obejmuje wszystkie produkty marki ZF

Warsztaty uzyskują wartościowe punkty bonusowe podczas zakupu produktów marek ZF Aftermarket takich jak LemförderSachsTRW czy ZF.

W przeszłości systematycznie rozwijaliśmy program lojalnościowy automotive Diamonds, dedykowany głównie marce TRW, który jest znany wielu naszym partnerom. ZF[pro]Points to rozszerzenie tego programu poprzez włączenie w niego całego asortymentu produktów marek koncernu ZF, które obejmują elementy układów przeniesienia napędu, zawieszenia i układów kierowniczych. Peter Rothenhöfer

 

W najbliższym czasie podane zostaną informacje o pierwszych promocjach, jakie czekają na uczestników w ramach uruchomienia nowego programu.

 

Zainteresowane warsztaty zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami programu i oraz szybkiej i łatwej rejestracji na stronie: www.zf-propoints.com.

 

Artykuł sponsorowany przez firmę ZF Aftermarket

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).