Zbiorniki wyrównawcze w ofercie AVA Quality Cooling | MOTOFAKTOR

Zbiorniki wyrównawcze w ofercie AVA Quality Cooling

person Redakcja 15/08/2019

Zbiorniki wyrównawcze do pojazdów ciężąrowych w ofercie AVA Quality Cooling to 29 pozycji obejmujących ponad 80 numerów OE.

Zbiorniki wyrównawcze w ofercie AVA Quality Cooling do pojazdów ciężarowych:

 

  • Jakość OE – wszystkie zbiorniki wyrównawcze z oferty AVA QC są produkowane z zastosowaniem materiałów i produkcji z zachowaniem standardów pierwszomontażowych.
  • Testy produktów – wszystkie produkty w fazie projektowania poddawane są testom na skoki ciśnienia, wytrzymałości na wibracje i testom na rozszerzalność cieplną i rozerwanie.
  • Montowane w pojazdach ciężarowych: MAN, DAF, IVECO, MERCEDES, SCANIA, RVI+.

 

Informacje o nowościach można znaleźć TUTAJ. Wszystkie szczegóły dodatkowe, wymiary, pozostałe numery OE dostępne są w cenniku oraz w katalogu on-line: Katalog sam. ciężarowe AVA CEE.

 

Źródło: AVA Quality Cooling

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).