Z Inter Cars Dookoła Świata

person Adrian Januszkiewicz 5/03/2019

Akcja Inter Cars Dookoła Świata oficjalnie wystartowała.

Z początkiem lutego Inter Cars ogłosił wielką akcję promocyjną, w ramach której wybrani klienci będą mogli udać się z największym dystrybutorem części samochodowych w naszej części Europy w jedną z pięciu egzotycznych podróży.

 

Inter Cars Dookoła Świata jest nie tylko egzotyczną wyprawą – to podróż w najbardziej pożądanych przez turystów kierunkach! W dodatku podróż najeżona atrakcjami często niedostępnymi dla klientów tradycyjnych biur podróży. Każdy z pięciu oferowanych kierunków gwarantuje moc niezapomnianych wrażeń.

Republika Południowej Afryki, Mauritius, Rio de Janeiro, Bali oraz Dubaj – to pięć fascynujących destynacji, w które Inter Cars zabierze swoich klientów. W zależności od przynależności do wybranej grupy, każdy z klientów uda się w jedną egzotyczną podróż, będzie miał możliwość poznania z bliska nowej kultury, zobaczenia niezwykłych zabytków uważanych za najwybitniejsze architektoniczne dzieła sztuki oraz najpiękniejszych okazów fauny i flory. Wszystkie wyjazdy gwarantują pobyty w luksusowych hotelach, a na uczestników czekać będzie na miejscu ogromna liczba atrakcji. Plan wyjazdów ułożony jest tak, że każdy klient znajdzie w nim coś dla siebie – zarówno ci, którzy preferują czynną eksplorację i poznawanie lokalnych tradycji, jak i ci wolący ciszę i spokój gwarantowaną przez najwyższej klasy hotele.

 

O tym, w którym kierunku podążą wybrani klienci decyduje szereg czynników, najważniejszymi z nich są jednak: zrealizowanie swojego indywidualnego planu zakupowego w Inter Cars oraz spełnienie wybranych parametrów jakościowych. Klientów chcących dowiedzieć się, do której grupy należą i co muszą zrobić, aby dołączyć do Inter Cars Dookoła Świata dystrybutor zaprasza do Katalogu Online oraz do kontaktu z Przedstawicielem Handlowym Inter Cars.

 

Więcej informacji o Inter Cars Dookoła Świata tutaj.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl