Yokohama CEE zmienia Dyrektora Generalnego | MOTOFAKTOR

Yokohama CEE zmienia Dyrektora Generalnego

person Adrian Januszkiewicz 8/07/2022

Yokohama Europe GMBH powołała Jarosława Krzempka na stanowisko Dyrektora Generalnego Yokohama CEE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Nowy Dyrektor dołączy do firmy 11 lipca br.

 

Jarosław Krzempek posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży oponiarskiej. Przez ostatnie 6 lat pracował na szczeblu zarządu jako CEO Grupy Prometeon w regionie Europy Wschodniej, a wcześniej jako CEO sieci Driver w Polsce. Jarosław Krzempek tak skomentował swoją nominację: Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do rodziny Yokohama. To fantastyczna firma z długą historią i bogatym doświadczeniem. Osobiście dostrzegam duży potencjał do dalszego rozwoju i promocji marki w całym regionie CEE.

 

Jarosław Krzempek i reszta zespołu zarządzającego Yokohamy będą ściśle współpracować, aby dalej rozwijać kanały sprzedaży produktów i pozyskiwać nowych klientów, w całym regionie.

 

Wzmocnienie i rozwój zespołu mają zapewnić, że Yokohama będzie najlepiej przygotowana do realizacji swojej strategii dalszego wzrostu sprzedaży i udziału na rynkach regionu Europy Środkowo-Wschodniej. W szczególności dotyczy to linii produktów Yokohama ADVAN i GEOLANDAR, które już teraz mają znaczącą pozycję w segmentach premium.

 

Źródło: Yokohama

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).