Wzrost sprzedaży Auto Partner SA we wrześniu 2021 | MOTOFAKTOR

Wzrost sprzedaży Auto Partner SA we wrześniu 2021

person Redakcja 6/10/2021

Przychody ze sprzedaży Grupy Auto Partner za wrzesień 2021 wyniosły 208 536 tys. zł. To o 31,91% więcej niż rok temu.

W najnowszym raporcie bieżącym spółka informuje, że szacowane miesięczne skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Auto Partner za wrzesień 2021 wyniosły 208 536 tys. zł, co w porównaniu z analogicznym okresem 2020 roku, w którym przychody wyniosły 158 088 tys. zł, stanowi wzrost sprzedaży o 31,91%.

 

Spółka szacuje, że w ujęciu narastającym za okres od stycznia do września 2021 r. przychody Grupy Auto Partner wyniosą 1 674 660 tys. zł, co w porównaniu z analogicznym okresem 2020 roku stanowi ich wzrost o 35,35%.

Źródło: Auto Partner SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).