Wystartowała promocja "DT Spare Parts Champion 2021" | MOTOFAKTOR

Wystartowała promocja "DT Spare Parts Champion 2021"

person Adrian Januszkiewicz 21/05/2021

W ramach promocji "DT Spare Parts Champion 2021" można się już rejestrować na jej stronie i obstawiać mecze nadchodzącego EURO 2021.

Długie oczekiwanie dobiega końca – finały Mistrzostw Europy UEFA, przełożone z powodu pandemii COVID-19, rozpoczną się 11 czerwca 2021 r. Zbiegło się to z tym, że DT Spare Parts właśnie rozpoczął nową rundę popularnych zakładów i szuka tegorocznego „DT Spare Parts Championa”.

 

Przy odrobinie szczęścia i nosa do bramki miłośnicy piłki nożnej po raz kolejny mają szansę na wygranie jednej z dziesięciu atrakcyjnych nagród. Najlepszy „typer” wygrywa grilla Weber Pulse 2000 i tytuł „DT Spare Parts Championa 2021”. Kamera sportowa GoPro Max czeka na zdobywcę II miejsca, a na zdobywcę III miejsca czeka konsola do gier Nintendo Switch Lite z grą wideo FIFA 21. Zajmij miejsce od czwartego do dziesiątego, a oficjalna piłka Adidas Uniforia Pro UEFA będzie Twoja.

 

Przed finałem, który odbędzie się 11 lipca 2021 r., o tytuł będą walczyć 24 drużyny – to w sumie kilka meczów, w których można kibicować i przewidywać zwycięzcę. Zasady gry „DT Spare Parts Champion 2021” są proste: kibice rejestrują się bezpłatnie na stronie champion.dt-spareparts.com i przesyłają swoje prognozy przed każdym dniem meczowym, aby zebrać jak najwięcej punktów w drodze do finału. Gracz, który zdobędzie największą liczbę punktów po finale 11 lipca 2021 na stadionie Wembley w Londynie, zdobędzie tytuł „DT Spare Parts Champion 2021”. W przypadku remisu zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania, a decyzja sędziów będzie ostateczna.

 

Żeby mieć mieć duże szanse na bycie najlepszym typerem, należy się pośpieszyć i zarejestrować od razu, bo przewidywanie wyników każdego meczu od 11 czerwca do 11 lipca 2021 daje największe szanse na wygraną. Gracze mogą również przesyłać lub korygować swoje prognozy na krótko przed dniem meczu. Ponadto, jeśli brało się już udział w jednej z poprzednich gier bukmacherskich, można po prostu zalogować się przy użyciu istniejących danych dostępu i ponownie dołączyć do gry.

 

Źródło: Diesel Technic

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).