Wygraj gadżety od HEPU Germany! | MOTOFAKTOR

Wygraj gadżety od HEPU Germany!

person Redakcja 17/11/2020

Odpowiedz na pytania i zdobądź zestaw gadżetów HEPU Germany.

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma HEPU przygotowała konkurs z nagrodami. 3 osoby, które zaznaczą poprawną odpowiedź na pierwsze pytanie, a następnie najlepiej uzasadnią odpowiedź na pytanie opisowe, otrzymają zestaw gadżetów firmowych HEPU Germany, a w każdym z nich:

 

  1. Rozkładany organizer do bagażnika samochodowego, z 3 przegrodami (w tym jedną termiczną), dodatkowymi kieszeniami, rączkami oraz rzepami mocującymi pod spodem.
  2. Czapka na sezon jesienno-zimowy.
  3. Kubek.
  4. Rękawice robocze.

 

Pytania konkursowe:

 

1. Co się zmieniło na butelkach płynów i koncentratów do układu chłodzenia marki HEPU?

a) Nic się nie zmieniło.

b) Dodano tłoczone napisy HEPU The Original oraz Made in Germany

c) Zmieniono logo i kolory butelek

 

2. Czy przy wymianie rozrządu należy wymienić pompę wody? Odpowiedź uzasadnij w max. 3 zdaniach.

 

Przed udzieleniem odpowiedzi zalecamy zapoznać się z treścią artykułu “Jak rozmawiać o serwisie układu rozrządu?”. Odpowiedź na pytanie prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).