Wycieraczki TRICO Exact Fit Produktem Roku A1 Motor Stories | MOTOFAKTOR

Wycieraczki TRICO Exact Fit Produktem Roku A1 Motor Stories

person Redakcja 25/10/2022

Firma TRICO, po raz kolejny otrzymała nagrodę na dorocznym zjeździe A1 Motor Stores. Tym razem jej gama Exact Fit zdobyła tytuł Produktu Roku.

 

Współpraca biznesowa TRICO i A1 Motor Stores trwa już od ponad dziesięciu lat. W jej rezultacie klienci otrzymują gamę piór wycieraczek, które charakteryzują się jakością OE.

 

Gama piór wycieraczek Exact Fit w wersjach konwencjonalnej, jednoczęściowej, hybrydowej i na tylną szybę ugruntowała swoją pozycję rynkową już ponad 10 lat temu. Na początku 2022 roku w ofercie pojawiła się nowość – zestawy piór do poszczególnych pojazdów (twin pack). Okazało się to strzałem w dziesiątkę i kolejnym krokiem na drodze rozwoju dla TRICO i A1. Pakiet obejmujący zaledwie 95 referencji pokrywa ponad 95% zapotrzebowania rynkowego. Dzięki konstrukcji „superkitu” TRICO z opcjonalnym, alternatywnym złączem, jest to nawet o 40% krótsza lista referencji niż w przypadku konkurencyjnych serii, które często wymagają ponad 150 pozycji.
Ważnym faktem jest to, że wszystkie opakowania zbiorcze i detaliczne TRICO są przyjazne dla środowiska.

 

Jak tylko TRICO wypuściło swoje nowe zestawy, bardzo chcieliśmy je mieć na stanie i zamówiliśmy 20 pakietów. Bardzo szybko zniknęły z półek i żeby sprostać zamówieniom musieliśmy potroić nasze zapasy – mówi Phil Wilkinson, Dyrektor zarządzający McGanns A1 Motor Stores.

 

Nagroda Produktu Roku 2022 dla wycieraczek TRICO linii Exact Fit
Nagroda Produktu Roku 2022 dla wycieraczek TRICO linii Exact Fit

Nowe zestawy zawierają dwa  pióra TRICO w konstrukcji 'X1′. Są one produkowane i pakowane w Europie. TRICO dostarcza te same pióra jako OE do grupy VAG. Mają one zastosowanie w szerokiej grupie pojazdów, w tym VW ID.4, Golf VIII, T-Roc, Audi Q4, Q5, Q7, TT, Škoda Citigo, Kodiaq, Superb, Seat Ibiza, Leon, Rapid i Mi.To już piąty rok z rzędu, w którym TRICO zdobywa nagrodę na konwencji A1, z czego cztery to nagrody dla Produktu Roku i jedna dla Dostawcy Detalicznego Roku.

 

Bardzo się cieszę, że TRICO ponownie zdobyło nagrodę A1 za „Produkt Roku”. Systematycznie pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów. Otrzymywanie nagród przez pięć lat z rzędu (z czego cztery za Produkt Roku), wynagradza nasze działania, które podejmujemy, aby produkt był jeszcze lepszy. Osobiście chciałbym podziękować wszystkim, którzy na nas głosowali i z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój współpracy pomiędzy TRICO a A1 Motor Stores. Następny rok będzie bardzo ekscytujący dla TRICO i mamy nadzieję, że wspólnie, razem z A1 odniesiemy kolejny sukces – dodał Sam Robinson, Group Brand & Marketing Manager (Europe) firmy TRICO.

 

Źródło: TRICO

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).