Würth Polska z drugim sklepem stacjonarnym w Poznaniu | MOTOFAKTOR

Würth Polska z drugim sklepem stacjonarnym w Poznaniu

person Adrian Januszkiewicz 13/01/2021

Na początku stycznia firma Würth Polska otworzyła nowy sklep stacjonarny w Poznaniu. To 2. placówka marki w tym mieście i 37. w Polsce.

Würth Polska sukcesywnie zwiększa swoją obecność w naszym kraju. Sklepy stacjonarne marki znajdują się w największych polskich miastach, między innymi: Wrocław, Kraków, Gdańsk, Lublin czy Warszawa. W każdym z nich specjaliści z takich branż jak budowlano-montażowa, metalowa, motoryzacyjna czy meblowa znajdą ponad 3 tys. produktów dostępnych od ręki.

Stawiamy na rozwój sklepów stacjonarnych Würth w Polsce, aby być bliżej naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę produktów profesjonalnych dla firm z branży budowlanej, stolarskiej czy motoryzacyjnej. Produkty Würth sprawdzą się zarówno w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, jak i mniejszych zakładach czy warsztatach. Alicja Rippel dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska

Wszystkie niezbędne narzędzia w jednym miejscu

Nowy sklep Würth Polska znajduje się w lokalu o powierzchni 257 m2. Klienci dostaną tam produkty niezbędne do pracy, takie jak narzędzia ręczne, elektronarzędzia, chemia techniczna, odzież i akcesoria BHP. Pracownicy sklepu pomogą w wyborze artykułów.

Nowa placówka Würth Polska jest zlokalizowana przy ul. Obornickiej 117 w Poznaniu i otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

 

Źródło: Würth Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).