Bridgestone wprowadza rozwiązanie Fleetcare| MOTOFAKTOR

Bridgestone wprowadza rozwiązanie Fleetcare

person Adrian Januszkiewicz 2/06/2022

Firma Bridgestone wprowadziła Fleetcare - zintegrowane rozwiązanie do zarządzania oponami i flotą, zaprojektowane z myślą o usprawnieniu działalności flot.

 

Fleetcare, będący następcą usługi Total Tyre Care, łączy gamę opon i rozwiązań Bridgestone z systemami do zarządzania flotą oferowanymi przez Webfleet. Fleetcare dostarcza kompleksowy pakiet usług, dając właścicielom możliwość znacznego obniżenia kosztów.

Dostosowanie się do unikalnych potrzeb i wymagań poszczególnych flot

Wkraczając w nową erę mobilności, floty wymagają maksymalnej wydajności, udogodnień i zrównoważonego rozwoju. Portfolio rozwiązań Bridgestone szybko ewoluuje, aby sprostać tym wymaganiom i tworzyć nową jakość dla społeczeństwa i klientów.

 

Nowe, zintegrowane rozwiązanie od firmy Bridgestone do zarządzania oponami i flotą, Fleetcare, ma zapewniać klientom flotowym wiele korzyści, w tym obniżenie kosztów, zwiększone zadowolenie klientów, oszczędność czasu, zgodność z przepisami, bezpieczeństwo i ochronę, a także dążenie do zrównoważonego rozwoju.

 

Fleetcare ma zapewniać również wyjątkowe korzyści biznesowe dzięki wykorzystaniu technologii IoT. Została ona opracowana z myślą o menedżerach flot komercyjnych, którzy poszukują kompleksowego i modułowego pakietu rozwiązań, który zapewni im kontrolę kosztów i automatyzację codziennych operacji, tym samym umożliwiając podejmowanie lepszych decyzji.

 

Usługa Fleetcare jest już dostępna i rewolucjonizuje rynek flotowy. Oferuje zarówno rozwiązania w zakresie zarządzania oponami i flotą, jak i zintegrowane dane oraz raporty, dostępne w ramach jednej umowy i dostarczane przez jednego partnera. Korzystając z bazy danych dotyczących opon i pojazdów, Fleetcare zapewnia inteligentniejsze i bardziej przewidywalne rozwiązania w zakresie serwisowania co przekładać ma się na optymalną wydajność i większą wygodę.

Wsłuchanie się w potrzeby klientów

Efektywność kosztowa, wygoda i zrównoważony rozwój to obecnie trzy główne priorytety flot. Kiedy korzysta się z usług wielu dostawców, uzyskanie maksymalnego efektu w zakresie każdego z nich jest wyzwaniem. Rozumiemy, że jest to główny problem właścicieli i operatorów flot, dlatego przekształciliśmy Total Tyre Care w Fleetcare, zintegrowane rozwiązanie spełniające wszystkie potrzeby związane z oponami i zarządzaniem flotą – powiedział Mark Tejedor, Vice President Commercial Replacement and OE.

 

Wprowadzając system Fleetcare, oferujemy unikalne i modułowe rozwiązanie, które zaspokaja wiele kluczowych potrzeb biznesowych, od kosztów, przez zgodność z przepisami i zapewnienie bezpieczeństwa, po zrównoważony rozwój. Fleetcare dzięki sprawdzonym rozwiązaniom zarządzania flotą i oponami pomoże przyspieszyć rozwój działalności naszych klientów. Ta premiera to dopiero początek, a już wkrótce pojawią się kolejne ekscytujące innowacje – dodał.

 

Projekt ten jest zgodny ze zobowiązaniem Bridgestone E8, które służy jako zbiór wytycznych dotyczących zrównoważonego rozwoju firmy i budowania zaufania przyszłych pokoleń. Zobowiązanie Bridgestone E8 składa się z 8 haseł – Energia, Ekologia, Wydajność, Rozbudowa, Ekonomia, Emocje, Ułatwienia i Wzmacnianie (ang. Energy, Ecology, Efficiency, Extension, Economy, Emotion, Ease and Empowerment), które firma zobowiązuje się budować wspólnie z pracownikami, społeczeństwem, partnerami i klientami.

 

Usługa Fleetcare łączy się ze zobowiązaniami dotyczącymi: Ekologii dzięki promowaniu zrównoważonych technologii i rozwiązań, które chronią środowisko dla przyszłych pokoleń; Ekonomii poprzez wspieranie maksymalizacji wzrostu i wartości ekonomicznej przedsiębiorstwa; Energii pod kątem dążenia do stworzenia mobilnego społeczeństwa, które będzie neutralne pod względem emisji CO2; oraz  Rozbudowy, Wydajności i Ułatwień poprzez tworzenie wraz z partnerami nowych możliwości do działania na rzecz kształtowania zrównoważonej przyszłości mobilności.

 

Źródło: Bridgestone

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).