My Speedy – aplikacja Bridgestone | MOTOFAKTOR

My Speedy - aplikacja Bridgestone

Bridgestone planuje udostępnić kierowcom w całej Europie najnowszą aplikację do zarządzania pojazdami znaną jako My Speedy.

Początkowo opracowany jako „Bridgestone Connect”, My Speedy to rozwiązanie dla samochodów podłączonych do sieci, którego celem jest zwiększenie pewności kierowcy i spokój ducha.

 

My Speedy to cyfrowe narzędzie, które ma pomagać kierowcom lepiej zarządzać pojazdami, monitorując je w czasie rzeczywistym i zapobiegając problemom z konserwacją, jednocześnie pomagając im uniknąć potencjalnie niebezpiecznych zdarzeń, które kosztują zarówno czas, jak i pieniądze.

Zalety My Speedy

Wgląd na stan techniczny pojazdu może stanowić problem dla kierowców, ponieważ wielu nie wie, co tak naprawdę dzieje się pod maską samochodu. Ten brak informacji może powodować nieoczekiwane, a nawet niebezpieczne zdarzenia. My Speedy ma rozwiązać ten problem, zapewniając:

 

  • Dane w czasie rzeczywistym dotyczące kluczowych komponentów pojazdu, takich jak opony, hamulce, akumulator, olej silnikowy i sygnały domyślne;
  • Ulepszony algorytm przewidujący potencjalne problemy, zanim się pojawią;
  • Alerty profilaktyczne na smartfonie użytkownika oraz porady dotyczące najlepszego sposobu rozwiązania problemu;
  • Wygodny i przyjazny dla użytkownika sposób rezerwowania spotkań w sklepie;
  • Porady i wskazówki edukacyjne, które pomogą użytkownikom nauczyć się podstawowych umiejętności obsługi pojazdów.

Zrozumienie i rozwiązywanie potrzeb kierowców

My Speedy jest wyjątkowy, ponieważ jest to obecnie jedyne dostępne rozwiązanie na rynku wtórnym z prawdziwie prognostycznymi możliwościami konserwacji opon i pojazdów. Podstawowe rozwiązanie jest bezpłatne, a niektóre bardziej zaawansowane funkcje są dostępne za opłatą.

 

Bridgestone France po raz pierwszy wydała aplikację pod marką „My Speedy” we wszystkich 20 sklepach Speedy we wrześniu 2018 r., a następnie wprowadziła ją do 500 innych sklepów w sieci My Speedy. Koncepcja, po raz pierwszy opracowana przez Bridgestone, nadal rozwija się w Europie i poza siecią Speedy.

W świecie i przemyśle w szybkiej transformacji, My Speedy to nasza odpowiedź na to, aby przejrzystość pojazdu była dostępna dla wszystkich - co jest odwiecznym problemem dla prawie każdego kierowcy - i sposobem na utrzymanie ludzi, bez względu na wszystko. Konserwacja predykcyjna odegra kluczową rolę w przyszłości mobilności, a wydanie My Speedy jest znaczącym momentem w naszej podróży tam.

dyrektor generalny i prezes Bridgestone EMEA - Paolo Ferrari

Aplikacja My Speedy jest dostępna do pobrania w App Store oraz Android Market.

 

Źródło: Bridgestone

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).