My Speedy – aplikacja Bridgestone | MOTOFAKTOR

My Speedy - aplikacja Bridgestone

person Adrian Januszkiewicz 12/11/2019

Bridgestone planuje udostępnić kierowcom w całej Europie najnowszą aplikację do zarządzania pojazdami znaną jako My Speedy.

Początkowo opracowany jako “Bridgestone Connect”, My Speedy to rozwiązanie dla samochodów podłączonych do sieci, którego celem jest zwiększenie pewności kierowcy i spokój ducha.

 

My Speedy to cyfrowe narzędzie, które ma pomagać kierowcom lepiej zarządzać pojazdami, monitorując je w czasie rzeczywistym i zapobiegając problemom z konserwacją, jednocześnie pomagając im uniknąć potencjalnie niebezpiecznych zdarzeń, które kosztują zarówno czas, jak i pieniądze.

Zalety My Speedy

Wgląd na stan techniczny pojazdu może stanowić problem dla kierowców, ponieważ wielu nie wie, co tak naprawdę dzieje się pod maską samochodu. Ten brak informacji może powodować nieoczekiwane, a nawet niebezpieczne zdarzenia. My Speedy ma rozwiązać ten problem, zapewniając:

 

  • Dane w czasie rzeczywistym dotyczące kluczowych komponentów pojazdu, takich jak opony, hamulce, akumulator, olej silnikowy i sygnały domyślne;
  • Ulepszony algorytm przewidujący potencjalne problemy, zanim się pojawią;
  • Alerty profilaktyczne na smartfonie użytkownika oraz porady dotyczące najlepszego sposobu rozwiązania problemu;
  • Wygodny i przyjazny dla użytkownika sposób rezerwowania spotkań w sklepie;
  • Porady i wskazówki edukacyjne, które pomogą użytkownikom nauczyć się podstawowych umiejętności obsługi pojazdów.

Zrozumienie i rozwiązywanie potrzeb kierowców

My Speedy jest wyjątkowy, ponieważ jest to obecnie jedyne dostępne rozwiązanie na rynku wtórnym z prawdziwie prognostycznymi możliwościami konserwacji opon i pojazdów. Podstawowe rozwiązanie jest bezpłatne, a niektóre bardziej zaawansowane funkcje są dostępne za opłatą.

 

Bridgestone France po raz pierwszy wydała aplikację pod marką “My Speedy” we wszystkich 20 sklepach Speedy we wrześniu 2018 r., a następnie wprowadziła ją do 500 innych sklepów w sieci My Speedy. Koncepcja, po raz pierwszy opracowana przez Bridgestone, nadal rozwija się w Europie i poza siecią Speedy.

W świecie i przemyśle w szybkiej transformacji, My Speedy to nasza odpowiedź na to, aby przejrzystość pojazdu była dostępna dla wszystkich - co jest odwiecznym problemem dla prawie każdego kierowcy - i sposobem na utrzymanie ludzi, bez względu na wszystko. Konserwacja predykcyjna odegra kluczową rolę w przyszłości mobilności, a wydanie My Speedy jest znaczącym momentem w naszej podróży tam. Paolo Ferrari dyrektor generalny i prezes Bridgestone EMEA

Aplikacja My Speedy jest dostępna do pobrania w App Store oraz Android Market.

 

Źródło: Bridgestone

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).