Wiertła Neo Tools do zapieczonych śrub | MOTOFAKTOR

Wiertła Neo Tools do zapieczonych śrub

person Adrian Januszkiewicz 13/11/2020

W ofercie marki Neo pojawiły się komplety profesjonalnych wierteł, zaprojektowanych i wykonanych z myślą o warsztatach samochodowych.

Wiertła Neo by Baildon znajdą zastosowanie przede wszystkim do rozwiercenia zapieczonych śrub. Wykonane zostały w technologii szlifowanej zgodnie z normą DIN 338 z szybkotnącej stali SK8M o dużej zawartości molibdenu. Stop ten umożliwia efektywną pracę z wymagającymi materiałami o twardości nawet do 500 jednostek w skali Brinella (HB<500).

 

Skuteczność rozwiercania, według zapewnień producenta, gwarantuje także zaostrzenie wiertła wykonane pod kątem 135 stopni wraz z korekcją typu „B”, dedykowaną dla tego typu zadań. Produkowane w fabrykach Baildona twarde wiertła Neo z powodzeniem mają radzić sobie z materiałami takimi jak: większość rodzajów stali i żeliwa, miedź, mosiądz, brąz, aluminium, cynk, tytan niskostopowy czy różnego typu tworzywa sztuczne.

 

Oferowany zakres średnic metrycznych od 3.2 do 8.5 mm, wierteł Neo dopasowany został do rozmiarów gwintów najczęściej stosowanych w motoryzacji – M4 do M10. Dzięki temu, po rozwierceniu śruby możliwe jest ponowne nagwintowanie otworu. Wiertła do rozwiercania Neo zostały wyprodukowane w dwóch długościach: 18 – 37 mm oraz 36-75 mm, co umożliwia dopasowanie ich do pracy trudniej dostępnych miejscach.

 

Jakość i funkcjonalność wierteł Neo Tools by Baildon przetestowana została w Neo Garage. Produkt dostępny jest już w sprzedaży, jednak liczba każdego z kompletów na ten moment jest ograniczona do 200 kompletów.

Źródło: Grupa Topex

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).