Wielka wyprzedaż internetowa narzędzi w Inter Cars | MOTOFAKTOR

Wielka wyprzedaż internetowa narzędzi w Inter Cars

person Adrian Januszkiewicz 18/11/2019

Sieć Inter Cars rozpoczęła specjalną akcję promocyjną "Wielka wyprzedaż internetowa" na oferowane narzędzia i wyposażenie warsztatowe.

Warunki oferty promocyjnej “Wielka wyprzedaż internetowa narzędzi i wyposażenia warsztatów” dla klienta:

 

  1. Prezentowane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć: VAT 23%
  2. Zamówienia należy składać wyłącznie przez swojego przedstawiciela handlowego. Dalej proceduje on zamówienie towarów w wewnętrznym systemie zamówieniowym IC, zgodnie również z poniższym pkt. 9.
  3. Wszystkie urządzenia stanowiące ekspozycję mogą być sprzedane w ramach leasingu IC lub kredytu ratalnego – o takiej formie sprzedaży należy poinformować w zgłoszeniu.
  4. Liczba produktów jest ograniczona.
  5. Ceny dla klienta ustala tylko i wyłącznie Dział Wyposażenia Warsztatowego po przesłaniu zgłoszenia wg pkt 2 i 3 regulaminu. Klient musi być przypisany do Filii zgłaszającej/macierzystej.
  6. Dział Wyposażenia Warsztatowego zakłada “Kontrakt cenowy” w promocyjnej cenie.
  7. Towary z oferty “Wielka wyprzedaż internetowa narzędzi i wyposażenia warsztatów” nie podlegają zwrotowi.
  8. Prezentowane towary są produktami nowymi, objętymi 12-miesięczną gwarancją. Towary te mogą/będą rozpakowane, uruchomione, prezentowane klientom. Towary dostarczone do klienta mogą nie być fabrycznie zapakowane i nosić ślady używania, rozpakowania, testowania.
  9. Obowiązuje zasada “Kto pierwszy ten lepszy” – brana jest pod uwagę data i kolejność zgłoszeń.

 

Z ofertą produktową objętą promocją można się zapoznać TUTAJ.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).