Więcej produktów Sonax w ofercie Parys | MOTOFAKTOR

Więcej produktów Sonax w ofercie Parys

person Adrian Januszkiewicz 13/01/2022

Do oferty PPH Parys Sp. z o.o trafia właśnie siedem nowości Sonax, w tym m.in. szczotki do czyszczenia felg czy mikrofibry do pielęgnacji lakieru i wnętrza.

SONAX Profiline Fabric Coating

Pierwsza to nowość przeznaczona dla profesjonalistów z branży auto-detailingu, czyli SONAX Profiline Impregnat do tkanin. To innowacyjna powłoka do impregnacji elementów tekstylnych w pojazdach, dachów kabrioletów oraz namiotów, tekstyliów sportowych i outdoorowych.  Posiada w składzie wysokiej jakości żywice silikonowe, które sprawiają, że materiały stają się wyjątkowo wodoodporne. Przywraca kolory i chroni przed ponownym zabrudzeniem. Nie zawiera trujących żywic fluorowęglowych.

 

SONAX Politura do intensywnego polerowania szkła

Nowym preparatem dla linii DIY, przeznaczonej dla każdego użytkownika jest SONAX Politura do intensywnego czyszczenia szkła. Dogłębnie czyści i usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia z szyb (oleje, woski, powłoki hydrofobowe, tzw. „niewidzialne” wycieraczki, pozostałości po owadach itp.). Zapobiega powstawaniu smug i oślepiających refleksów, poprawiając widoczność oraz mniejsza zużycie piór wycieraczek.

 

SONAX Szczotka do felg

W kategorii akcesoria pojawiły się 2 szczotki do felg. Pierwsza z nich to Szczotka do felg o miękkim włosiu, która usuwa zanieczyszczenia z trudno dostępnych miejsc. Specjalna powłoka chroni powierzchnię felg przed zarysowaniem. Szczotka posiada wygodny, antypoślizgowy uchwyt.

 

SONAX Szczotka z mikrofibry do felg

 

 

 

 

Druga z nich to Szczotka do felg z mikrofibry do felg stalowych i aluminiowych z lepszym zasięgiem czyszczenia dzięki długiej rękojeści. Mikrofibra ma zapewniać najlepszą ochronę przed zarysowaniami felg, a uchwyt pewny i wygodny chwyt.

 

Oferta ściereczek z mikrofibr poszerza się również o 3 nowości.

 

SONAX Mikrofibra do powłok

SONAX Mikrofibra do połok to specjalna miękka ściereczka z krótkim włosiem z mikrofibry. Jest wysoce chłonna, dzięki czemu zbiera nadmiar zaaplikowanego produktu. Gładko przesuwa się po lakierze nie powodując mikrorysek i skraca czas potrzebny do wycierania. Wykończona bez ostrych krawędzi. Opakowanie zawiera 6 ściereczkek w rozmiarze 40x40cm.

 

SONAX Delikatna ściereczka z mikrofibry

Drugą nowością jest SONAX Delikatna Ściereczka z mikrofibry  o optymalnej chłonności i gęstości włosia do powierzchni zewnętrznych oraz do wnętrz. We wnętrzu można stosować ją do czyszczenia materiałów tekstylnych, siedzeń i dywaników. Wyciera, nie pozostawiając mikrorysek czy smug. Delikatna, wytrzymała i wielokrotnego użytku – można prać w pralce. W opakowaniu 3 sztuki.

 

SONAX Ręcznik do osuszania

Ręcznik do osuszania karoserii Plus to duża ściereczka (80 x 50 cm) o bardzo miękkim włosiu do suszenia pojazdów. Wyjątkowo chłonna dzięki zastosowaniu skręconych włókien pętelkowych. Pozostawia powierzchnię lakieru suchą i czystą bez smug czy plam. Ręcznik długo zachowuje swój kształt dzięki obrębionym krawędziom. Wielokrotnego użytku – można prać w pralce.

 

Źródło: Parys

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).