Victor Reinz: zaktualizowany katalog produktów dla rynku wtórnego

Victor Reinz: zaktualizowany katalog produktów dla rynku wtórnego

person Redakcja 26/07/2023

Marka Victor Reinz zaktualizowała i odświeżyła swoje interaktywne katalogi produktów.

Interaktywne PDF-y są teraz dostępne do bezpłatnego pobrania, w wyższej (high resolution) i niższej rozdzielczości (low resolution), na www.victorreinz.com/online-catalog/PDF. Dzięki tej aktualizacji wszyscy użytkownicy na całym świecie mogą uzyskać dostęp do zaktualizowanego katalogu PDF dla rynku wtórnego z tysiącami kolorowych zdjęć produktów – nawet jeśli mają niezbyt szybkie łącze internetowe.

Ponad 17 000 części zamiennych Victor Reinz

Duży katalog produktów PDF marki Victor Reinz dla rynku wtórnego składa się z ogólnego katalogu dla obszaru samochodów osobowych i ciężarowych oraz katalogu 42 marek samochodów osobowych i 12 samochodów ciężarowych. Klienci, którzy potrzebują tylko programu części zamiennych jednej marki samochodu osobowego lub ciężarowego, mogą bezpośrednio sięgnąć po indywidualny katalog marek PDF.

 

Łącznie w ofercie jest obecnie ponad 17 151 części zamiennych marki Victor Reinz. Od pierwszego wydania PDF przybyło ponad 600 nowych numerów części. Są wśród nich także zestawy uszczelek z różnymi pojedynczymi częściami, które nie są osobno opublikowane.

Proste wyszukiwanie

Dane części zamiennych do katalogu produktów bazują na TecDoc. Wyszukiwać można po marce, silniku i numerze OE. Prawie każda część zamienna marki Victor Reinz jest też zaprezentowana w formie kolorowej fotografii produktu. Dzięki temu klient od razu wie, o jaką część chodzi. Także w przypadku zestawów części zamiennych można od razu rozpoznać, jakie części są zawarte w każdym zestawie.

Interaktywność w celu uzyskania dodatkowych informacji

Katalogi produktów PDF zawierają szczegółowe informacje o wszystkich markach i silnikach z interaktywnymi skrótami i dodatkowymi informacjami. Interaktywną wartością dodaną są linki do katalogu online Victor Reinz oraz informacje w wyskakujących okienkach. Informacje dostępne są w dwunastu językach.

 

Wszystkie funkcje interaktywnego katalogu produktów PDF marki Victor Reinz dla rynku wtórnego firmy Dana objaśnia wideo „How to Use” w www.victorreinz.com/catalog-how-to-use.

 

Źródło: Victor Reinz

 

 

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).