Dana wprowadziła interaktywne katalogi PDF dla marki Victor Reinz | MOTOFAKTOR

Dana wprowadziła interaktywne katalogi PDF dla marki Victor Reinz

person Adrian Januszkiewicz 25/05/2022

Na wielokrotne życzenia klientów firma Dana ponownie udostępniła nowy katalog PDF marki Victor Reinz dla rynku wtórnego.

Ściśle rzecz biorąc jest to 58 interaktywnych katalogów PDF: po jednym pełnym katalogu dla branży samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych oraz 42 katalogi marek do samochodów osobowych i 12 katalogów marek dla ciężarówek. Łącznie jest obecnie w ofercie ponad 17 000 części zamiennych marki Victor Reinz.

Nowy sposób wyszukiwania części zamiennych

Do tej pory firma Dana zaprezentowała produkty dla rynku wtórnego Victor Reinz w różnych cyfrowych katalogach części zamiennych oraz w katalogu online Victor Reinz. Nowe katalogi PDF oferują liczne interaktywne korelacje między wszystkimi markami i silnikami oraz szczegółowe informacje. Dla klientów jest jeszcze więcej indywidualnych dróg do dopasowanej części zamiennej. Podczas opracowywania interaktywnych katalogów PDF zamiarem ich twórców była zawsze najlepsza możliwa prezentacja wyników.

Bezpłatnie dla wszystkich

Nowa oferta katalogowa PDF jest podzielona na pełny katalog dla samochodów osobowych i pełny katalog dla ciężarówek. Klienci, którzy potrzebują na przykład tylko programu części zamiennych jednej marki samochodu osobowego lub pojazdu ciężarowego, mogą sięgnąć po specjalne katalogi marek PDF. Wszystkie PDFy są dostępne bezpłatnie do pobrania dla importerów, hurtowników, detalistów, warsztatów i mechaników-hobbystów w witrynie www.victorreinz.com.

Kolorowe ilustracje produktów plus informacje w dwunastu językach

Interaktywne PDFy z ponad 17 000 części zamiennych bazują na TecDoc. Wyszukiwać można po marce, silniku i oczywiście także numerze OE. W nowym katalogu jest już prawie każda część zamienna Victor Reinz pokazana na kolorowej ilustracji produktu. W ten sposób klient od razu wie, o jaką część chodzi. Także w przypadku zestawów części zamiennych można od razu rozpoznać, jaka część jest zawarta w każdym zestawie.

 

Inne interaktywne opcje korzystania umożliwiają liczne linki do dodatkowych informacji w katalogu online Victor Reinz oraz w wyskakujących informacjach. Po zawieszeniu myszy nad stopkami i piktogramami użytkownik uzyskuje także na życzenie szczegółowe informacje w dwunastu językach.

 

Klient musi tylko wprowadzić kod silnika do katalogu marek, aby od razu znaleźć wszystkie oferowane części zamienne – po zdjęciach produktów, numerach OE i ważnych informacjach dodatkowych w języku swojego kraju.

 

Wszystkie funkcje interaktywnego katalogu PDF firmy Dana objaśnia poniższe wideo:

Źródło: Dana

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).