Uniwersalna masa uszczelniająca Reinzosil teraz w postaci kartuszu | MOTOFAKTOR

Uniwersalna masa uszczelniająca Reinzosil teraz w postaci kartuszu

person Redakcja 30/08/2022

Reinzosil, uniwersalna masa uszczelniająca dla branży motoryzacyjnej, wzbogaciła się o nową wersję produktu.

W uzupełnieniu do tuby 70 ml i opakowania ciśnieniowego 200 ml masa uszczelniająca Reinzosil jest teraz dostępna także w nowym kartuszu 310 ml. W odróżnieniu od opakowania ciśnieniowego kartusz nie stanowi substancji niebezpiecznej i zupełnie nie wymaga znakowania.

 

Nowy kartusz Reinzosil o pojemności 310 ml jest bez ograniczeń zwolniony do wysyłki na całym świecie – pocztą, statkiem a nawet transportem lotniczym. Zawartość jest identyczna, ma tylko opakowanie nowe. Brakuje tylko wypełnionej gazem drugiej komory, która powoduje wymóg oznakowania opakowania ciśnieniowego.

 

Kartusz zawierający dodatkowe 240 lub 110 ml to odpowiedź na oczekiwania klientów dotyczące zwiększonej zawartości, w szczególności warsztatów samochodów ciężarowych, które potrzebują na przykład do uszczelnienia miski olejowej więcej niż 70 czy 200 ml masy Reinzosil. Dzięki kartuszowi można teraz bez problemu wypełnić nawet największe zapotrzebowania w ramach jednej operacji roboczej. Kartusz pasuje do dostępnych w handlu pistoletów do kartuszy – nie ma potrzeby stosowania specjalnego pistoletu do wyciskania.

 

Reinzosil nadaje się do uszczelniania powierzchni uszczelniających w silnikach, napędach, osiach, tulejach cylindrowych i obudowach z tworzyw sztucznych. Ta masa silikonowa uszczelnia płaskie połączenia elementów o szerokości szczeliny od 0,15 mm. Reinzosil jest odpowiedni do wszystkich części silników i pojazdów.

 

W lutym 2022 roku krótkotrwała wytrzymałość temperaturowa Reinzosil została zwiększona do maksymalnie 320°C. A uniwersalna masa uszczelniająca uzyskała ponadto etykietę „Sensorsafe“. Obie ulepszone właściwości produktu posiada także Reinzosil w kartuszu. Ze względu na plastikowy kartusz minimalna trwałość wynosi dwanaście miesięcy.

 

Reinzosil 2.0 w kartuszu – zalety na wyciągnięcie ręki:

 

  • Silikonowa masa uszczelniająca uniwersalnego zastosowania w standardowym kartuszu
  • Nie jest substancją niebezpieczną i dlatego nie wymaga znakowania
  • Zwolniona bez ograniczeń do wysyłki na całym świecie
  • Dzięki pojemności 310 ml nadaje się do większych zastosowań
  • Jest krótkotrwale wytrzymała na wysoką temperaturę do +320°C
  • Jest długotrwale wytrzymała na temperaturę od -50 do +250°C
  • Wykazuje odporność na benzynę, olej napędowy i ekodiesel, oleje, smary, smary półpłynne, wodę, wodę morską, światło słoneczne i ozon
  • Przetestowana „Sensorsafe”, a dzięki temu bezpieczna dla czujników

 

Dodatkowe informacje o Reinzosil są dostępne na stronie www.victorreinz.com/jsi i w aktualnej karcie danych technicznych na stronie www.victorreinz.com/jsi-datenblatt.

 

Źródło: Victor Reinz

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).