VETURO: jeden bagażnik na wiele lat | MOTOFAKTOR

VETURO: jeden bagażnik na wiele lat

person Redakcja 17/08/2021

Nowoczesne bagażniki rowerowe VETURO, to trwałe konstrukcje, które opracowano z myślą o wieloletniej eksploatacji.

Bagażniki rowerowe VETURO, to trwałe konstrukcje, które opracowano z myślą o wieloletniej eksploatacji. Są nie tylko bardzo starannie zmontowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów, ale mają także szerokie zaplecze oryginalnych i przystępnych cenowo części zamiennych.

 

Współczesny świat zmaga się z wieloma wyzwaniami natury ekologicznej. Dużym problemem jest zalew rynku produktami jednorazowymi. W razie ich uszkodzenia, naprawy są niemożliwe lub nieopłacalne, więc trafiają na śmietnik, zastąpione nowymi, również nienaprawialnymi.

 

Z bagażnikami VETURO jest zupełnie inaczej. Już na wstępie udostępniamy potencjalnym klientom nie tylko katalog platform VETURO, ale także katalog części zamiennych i akcesoriów wraz z ich cennikiem.

Odnawiasz

Miłośnicy rowerów używają bagażników rowerowych przez cały sezon. Wielokrotny montaż i demontaż rowerów (lub całego bagażnika) powoduje naturalne zużycie ruchomych elementów. Nierzadko zdarza się też, że użytkownik zgubi jakiś uchwyt czy zaczep. VETURO nie pozostawia swoich klientów z tym problemem, tylko oferuje pełną gamę potrzebnych części zamiennych.

 

Należy wspomnieć w tym miejscu o wspornikach, gałkach z zamkiem, podstawkach pod koła rowerowe (na belki), zamkach na kulę mocującą bagażnik czy wreszcie o paskach transportowych. Te i inne części pozwalają cieszyć się pełną funkcjonalnością bagażnika przez wiele lat od chwili zakupu i utrzymywać go w idealnym stanie.

Naprawiasz

Stłuczka? Zarysowanie? Żaden problem. W katalogu akcesoriów do bagażników rowerowych VETURO znajdują się nie tylko lampy bagażnika, ale także listwa, która je łączy i podtrzymuje tablicę rejestracyjną. Dzięki temu można w prosty sposób naprawić błędy popełnione podczas cofania lub usunąć ślady drobnych stłuczek.

Satysfakcja z eksploatacji

Ludzie, którzy tworzą markę VETURO zdają sobie doskonale sprawę ile dla pasjonatów znaczy rower i czym jest jazda nim solo, lub w grupie rowerowej z rodziną lub przyjaciółmi. Wszelkie udogodnienia konstrukcyjne oraz szeroka gama akcesoryjna VETURO pozwalają wydłużyć przyjemne chwile obcowania z rowerem o fazę jego załadunku, rozładunku i transportu. Tak jak najlepsze rowery, bagażniki VETURO zostały opracowane tak, aby służyły niezawodnie przez wiele lat.

Przykładowe referencje i orientacyjne ceny:

  • Lampy: 345 zł/szt.
  • Tylna listwa łącząca lampy: 103 zł
  • Zamek na kuli: 89 zł
  • Wsporniki: 78-90 zł
  • Podstawki kół: 50 zł
  • Pasek: 14 zł.

 

Źródło: Steinhof

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).