Vesna Di Tommaso nową dyrektor generalną Castrol Europe | MOTOFAKTOR

Vesna Di Tommaso nową dyrektor generalną Castrol Europe

person Redakcja 17/10/2023

Vesna Di Tommaso została mianowana CEO Castrol Europe, przejmując obowiązki Omera Dormena, który ogłosił na początku roku przejście na emeryturę.

 

Vesna będzie pracować w Wielkiej Brytanii, podlegając Michelle Jou, dyrektor generalnej Castrol.

 

W ciągu ostatnich 22 lat Vesna zajmowała kilka stanowisk kierowniczych w bp i Castrol. Ostatnio pełniła funkcję wiceprezesa bp ds. dostaw, Midstream i B2B w regionie Azji i Pacyfiku, z siedzibą w Australii. Wcześniej pracowała w Londynie, gdzie współpracowała z oddziałem bp Fuels Europe & South Africa. Ma bogate doświadczenie w zaopatrzeniu i logistyce, współpracowała także z pionem handlowym i wysyłki bp w Singapurze.

 

Nominacja Vesny zbiega się z wprowadzanym w Europie odświeżeniem marki Castrol, które będzie wdrażane na całym świecie do roku 2024. Ta nowa odsłona będzie także widoczna na opakowaniach produktów Castrol. Objąć ma również programy partnerskie, oznakowanie zewnętrzne, marketing online i offline oraz globalne akcje sponsorskie. Odświeżenie wizerunku marki ma na celu lepsze odzwierciedlenie pozycji firmy Castrol na rynku oraz możliwości, jakie dostrzega w kontekście zaspokajania zmieniających się potrzeb klientów.

 

Michelle Jou, dyrektor generalna firmy Castrol
Michelle Jou, dyrektor generalna firmy Castrol, Fot. Castrol

Vesna wnosi bogate doświadczenie, aby poprowadzić Castrol Europe w tym ekscytującym okresie wzrostu i zmian, gdy odkrywamy nowe możliwości dla naszej podstawowej działalności w zakresie środków smarnych. Rozszerzamy ją na nowe obszary, takie jak gospodarka cieplna w centrach danych oraz dostarczamy dodatkowych korzyści klientom. Bazując na doświadczeniu w kierowaniu zespołami na stanowiskach operacyjnych, strategicznych i transformacyjnych, pasja Vesny do przewodzenia i rozwijania oraz budowania silnych ludzkich relacji, a także jej integrującego i opartego na współpracy przywództwa, przyniesie niewątpliwe korzyści dla biznesu – powiedziała Michelle Jou, dyrektor generalna Castrol.

 

Vesna Di Tommaso - CEO Castrol Europe od 10-2023
Vesna Di Tommaso, CEO Castrol Europe, Fot. Charlie Magee

Castrol cieszy się bezkonkurencyjną reputacją w motoryzacyjnej obsłudze posprzedażnej w całej Europie i nieustannie wprowadza innowacje w swoich produktach i usługach w okresie doniosłych zmian dla tej branży. Cieszę się, że mogę dołączyć do tak pełnego pasji zespołu, gdy w całej Europie wdrażamy naszą odświeżoną markę, co pomaga nam zarówno utrwalać kontakty z długoletnimi klientami, jak i nawiązywać je z nowymi odbiorcami, w miarę, jak dostosowują się do nowych wyzwań technologicznych i handlowych – dodała Vesna Di Tommaso.

 

 

Źródło: Castrol

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).